Sante

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. május 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

A rövid haj formázásához alkalmas hajwax. Kókuszolaj, szezámolaj és méhviasz adják a haj természetes formáját, miközben ápolják a hajvégeket is. Használatkor kis mennyiség is elegendő.
BDIH Ellenőrzött Natúrkozmetikum, mely az Ökoteszten nagyon jó minősítést kapott.

morning_glory

2012. február 6.

Rövid haj formázásához vette a nővérem, tőle kaptam, mert azt mondta, neki ez semmi tartást nem ad, viszont zsíros lesz tőle a haja. Én a száraz hajvégeimre kentem, arra sem ez a legjobb termék, így végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

mstindigo

2012. január 7.

Igazából nem sokat ér, ahogy előttem már írták. Nekem annyiból volt jó, hogy a szőkére leszivatott hajam amúgy is kicsit száraz lett, így nem ártott neki egy kis "zsirosítás", de zsíros hajúaknak tilos, nekem a rövid hajamon nem sokat lehet vele "állítani".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

natasa

2011. május 15.

A leírásnak megfelelően rövid haj formázásához vettem. Az illata jó volt, fényt is adott a hajamnak, bár kicsit úgy nézett ki 1-2 használat után, mintha zsíros lenne...SEMMIT nem tartott, viszont összeragasztotta a tincseket. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate