Sante

Ár:   2480 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Bio koffeinnel és Akai bogyó kivonattal

Ellenállhatatlanul friss-fűszeres illatával hosszantartó frissességet biztosít. A bio akai-bogyóból, bio koffeinből és természetes illóolajokból álló finom készítmény irritáció nélkül dezodorálja a bőrt. Sante  Valódi férfiasság.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AlexanderFreshman

2017. június 12.

Nekem eddig bevált! Nagyon érdekes illata van. Finoman fűszeres, nem az a nagyon masculin! Mondjuk én nem szeretem a fűszeres illatokat, de ez valahogy pont még a határon van! Bátran ajánlom idősebb hölgyek számára, mert tényleg nem kifejezetten férfias az illata a sima HOMME-nak viszont igen! Funkcióját tekintve szerintem nem rossz, izzadni izzadtam, akkor az illat, mint ha intenzívebb lett volna. Amúgy finoman érződik. Határozottan álítom, hogy elnyomja a kellemetlen szagokat! Eléggé tartós az illata, egésznap érződik, parfümnek is elmenne! 4 csillag, mert szárítja a bőrt, bár ez az etilalkohol miatt van ami fertőtlenítés miatt van benne! Tetszik a kiszerelése, hogy pumpás. Nem értem, ha meg lehet így is csinálni, akkor minek kell az a nyavajás freongáz? Tetszik, hogy nem tesztelték állatokon, legalább is remélem!!! Eléggé drága, de mondjuk a kiszerelésnek köszönhetően szerintem sokáig elég és 100ml az átlagos 50ml-es deokhoz képest. Az ára a Müllerben 3300Ft körül van! Az összetétele is elmegy. Szerintem újrafogom venni, legalább is addig biztos ameddig nem találok egy még természetesebb ellenben hatékony terméket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

lujzi

2015. január 3.

a férjem nagy megelégedéssel használta, biztosan újra fogjuk vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

a férjem nagy megelégedéssel használta, biztosan újra fogjuk vásárolni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.