Sante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes úton gátolja a testszagokért felelős baktériumok szaporodását, anélkül, hogy a pórusok és a verejtékmirigyek normál működését gátolná. Különösen ajánlott érzékeny bőrűek számára. Aktív frissességet biztosít 24 órán keresztül.

Nem tartalmaz parfümöt, alkoholt, színezéket és tartósítószert, valamint klórozott alumíniumsókat. Bőrgyógyászatilag tesztelve.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

angeleyes8

2017. október 26.

Jó átmenet a hagyományos és az alumíniummentes dezodorok között...Az alumíniummentes termékek nekem eddig nem nagyon használtak, viszont ezzel kordában lehet tartani a kellemetlen szagokat, így meg voltam vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Kalu

2016. június 11.

Egyetlen problémám volt a termékkel, hogy bár nem vagyok izzadós típus, izzadtam, igaz, a szagsemlegesítő hatásával nagyon meg voltam elégedve, ezért jár a 3 csillag. A spray változatát fogom kipróbálni a lenti tapasztalatok alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

csaktom

2016. március 29.

frissített változata már ezüstöt is tartalmaz, nekem nagyon jól bevált. az ammonium alum sztem jó kompromisszum a klórozott alumínium-származékok és a teljes alumínium-mentesség között, én nyáron igénylem a hatékony izzadáscsökkentést. emellett az ezüsttel együtt már kétféle antibakteriális hatóanyagot tartalmaz, mert a fahéjsav meg oxidáció hatására benzoesavvá bomlik le. a fahéjsavtól ugyan felkenéskor kellemetlennek is tekinthető szaga van, de az hamar elillan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

andeve

2016. február 24.

amennyire meg voltam elégedve a deo spray-vel, ezzel a golyós dezodorral annyira nem...sajnos spray-t nem kaptam, ezért esett a golyósra a választásom, az összetevők valamennyire különböznek, és amennyire érzékeny bőrre van, sajnos engem irritált és 2500Ft körüli áron vettem :S először és utoljára

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

zsuzsu901

2015. augusztus 6.

Nem tartalmaz alumínium sót és parabéneket sem. Illatmentes, viszont használat után nem sokkal a bőröm ragacsos lett és nem árasztott kellemes illatot....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Makk Zsuzsó

2015. február 6.

Kitapasztaltam a tuti módszert a dezodorálásban: első lépésként valamilyen alumíniummentes golyós, utána, ha az megszáradt, valamilyen stift (most épp Rexona).
Ez a dezodor is ilyen célt szolgál, önmagában még nem használtam. Semmi irritáció, hamar megszárad, illatmentes (bár valami kis szaga azért van). Remekül felerősíti, meghosszabbítja a másik hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Rita25

2014. augusztus 4.

Egy nagy nulla semmit nem ér pedig nem is vagyok nagyon izzadós típus.Ragacsos és irritálta a bőröm v.mi miatt egyszóval borzasztó...megbántam,hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.