Sante

Ár:   2760 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regenerál és kondicionál

A mindennapos hajkondicionálás mellett intenzív táplálást nyújt a hajnak. Brokkoli olajjal és mangó vajjal gondoskodik a könnyen fésülhető hajról, dús és ragyogó hajat eredményez, anélkül, hogy elnehezítené a frizurát.

Használata: - A mindennapos kondicionáláshoz egy teáskanálnyi mennyiséget oszlassunk el az egész hajon, hagyjuk hatni 2 percig, majd alaposan öblítsük le. Az intenzív hajkezeléshez masszírozzunk be 2-3 teáskanállal hetente egy alkalommal a hajba, majd 10 perc várakozás után öblítsük le.

Nem tartalmaz szintetikus színezéket, illatanyagot és tartósítószert. Nem tartalmaz paraffint, szilikont, petrolkémiai származékokat.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

_ca_

2015. január 16.

Nekem az árát leszámítva tetszett ez a termék: kellemes az illata, tényleg ápol valamennyire, könnyebben fésülhetővé teszi a hajat és nem is zsírosítja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

annama

2014. október 21.

Próbáltam kondicionálóként és pakolásként is, nem éreztem, nem láttam, hogy bármivel jobb lenne, mint a legolcsóbb golf gyógynövényes balzsamom (talán valamivel még gyengébb is, mert nehezebben fésültem ki a hajam). Garantáltan nem veszem újra.
ui.: Sante hennás samponnal együtt használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

ui.: Sante hennás samponnal együtt használtam.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Glycerin

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.