Sante

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   Müller

A ragyogó pillantásért. Szemhéjfesték trió egymást kiegészítő színárnyalatokkal. A felejthetetlen pillanatokért. Bio jojobával és kamillával. Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat és tartósítószereket, ásványi és szilikon olajokat.

BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gilmorelany

2014. július 19.

Többet vártam tőle, az 1-es van meg belőle (rózsaszínes-barnás árnyalatok), a legvilágosabb nagyon szép és tartós, highlighternek is tökéletes, a középső szín olyan semmi, a sötét okés, de nem tartós még alappal sem (bár a Müllerben pont ott volt a sante-s képviselő/sminkes és ő mondta, hogy alapozó és púder kombó a legjobb, de még így sem, pedig santes alapozót használtam), egy idő után megül a szemredőben nálam. Nekem a pigmentáltsággal annyira nincs bajom, inkább a tartóssággal, főleg ennyiért, ha csak a világos lenne külön, akkor azt újravenném, de így meggondolom még, mert nagy előny, hogy mindenféle vacaktól mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

lujzi

2014. június 21.

csodálkozom, hogy még nem véleményeztem ezt a terméket. ennél alulpigmentáltabb szemhéjpúderrel még nem találkoztam, úgyhogy bdih ide vagy oda, a kukában végezte :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.