Sanytol

Ár:   1028 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipernarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1028 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   drogériák, hipernarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1028 Ft

Sanytol kézfertőtlenítő gél természetes teakivonattal. 30 másodpercenbelül fertőtleníti a kéz felületét. Elpusztítja a baktériumok 99,9%-át.

Ár: 1028 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Gabria

2019. október 31.

Jelenleg ilyen márkájú kézfertőtlenítőt használunk. Igazából elégedettek vagyunk vele [én is, párom is], hamar megszárad, nem szárítja a kezünket nagyon. Szerintem amit el lehet várni tőle, azt hozza. Néha viszont olyan, mintha az ízét a számban is érezném, ha valahogy közelebb viszem a kezem, mint szoktam összedörzsöléskor, vagy nem tudom, ez nem túl kellemes, egyik kézfertőtlenítőnél sem tapasztaltam még ilyet, de ettől függetlenül azért 5 csillag, mert lehet ez az én hibám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Babooca

2019. március 19.

Nekem jobban bevált, mint a Brado hasonló terméke. A pumpája is tökéletes viszont sajnos feleakkora a mennyiség, amit kapunk. Nincs bajom az illatával, a kezemet nem szárítja annyira, mint a hasonló antibakteriális termékek. Állandó termék lesz a repertoáromban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

lauralkcs

2019. január 5.

Körülbelül mikor a fővárosba költöztem lettem állandó használója a terméknek. Nincs problémám vele, szerintem teszi a dolgát úgy ahogy kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

eperturmix

2016. október 15.

Én szeretem a kézfertőtlenítőket,ez sem rossz,de bármihez hozzáér a kezem és mondjuk ugye az lehet étel,keserű lesz tőle...Felvitelkor intenzív az illata,engem nem zavar akkor se túlságosan,viszont ragad a kezem utána,úgyhogy szoktam rakenni kézkrémet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

juditkaa70

2016. július 23.

Véleményem szerint,azért nem kellett volna ennyire lepontozni. Valóban erős az illata,de anélkül ha nem lenne benne elég hatóanyag,maga a hatása sem érne semmit. Engem ez nem zavar,mint az előttem szólokat. Tökéletes kézfertőtlenítőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 23.

Nittuska

2016. április 18.

Tényleg erős...
A hatása oké teszi a dolgát, de van ennél olcsóbb is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Tényleg erős...
A hatása oké teszi a dolgát, de van ennél olcsóbb is ;)

kiflimorzsa

2015. szeptember 1.

Jó illata van, de annyira erős, hogyha használat után eszem valamit érzem az ízét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.