SauBär

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A parfüm- és színezékmentes, extra gyengéd szenzitív védőkrém ureával és panthenollal ápolja és óvja a gyermekek érzékeny bőrét szeles és hideg időben. A 7% ureát, panthenolt és allantoint tartalmazó formula intenzíven és hosszan tartóan hidratálja a bőrt és óvja a kiszáradástól. Gazdagon ápoló receptúrája különösen véd szeles és zord időjárás esetén, miközben nem hagy ragadós érzetet maga után. A kifejezetten a finom gyermekbőr igényeihez kifejlesztett krém rendkívül bőrbarát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Talus

2021. november 12.

Éjszakai krémnek használom,ezt ajánlották többen is bőrápolós csoportban.Próbáltam már több kimondottan éjszakai arckrémet,de az én vegyes bőrömnek eddig mind nehéz volt és nem szerettem volna több pénz kiadni ,gondoltam teszek egy próbát.Jól is tettem.Nekem szupi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Nadragulya

2021. augusztus 12.

Éjszakai krémnek használom, nagyon bevált. Gazdag, testes krém, nem szívódik fel, hanem hagy rétget a bőrön, de éjszakára ez nem zavar. Nyugtatja és hidratálja a bőröm, olcsó és könnyű beszerzni.
Télen a gyerekek kipirosodott kezére is ki fogom próbaláni, mert az összetevői is szépek. Egyedül az illata, ami nem valami jó, de ettől függetlenül biztos újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

szabolaura

2021. július 13.

Arcra használtam hidratálónak. Nem rossz, de van nála bőven jobb. Viszont pénztárcabarát, és nem okozott semmi gondot. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Marina89

2021. július 7.

Télen nagyon szeretem kisfiamnak és magamnak is arcra használni. Nyáron könnyedebb állagú krémet használunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

i.napcsi

2021. július 3.

Sajnálom hamarabb nem találtam rá,arcra kézre és mindenhova kenem,intenzíven hidratál még sem zsíros,kellemes használni,az arcom imádja,csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

cickibty

2021. július 2.

Ez a krém egy nagyon kellemes csalódás lett. Bőrápolós csoportban ajánlották, kb 700 forintért ki kellett próbálni. Vízhiányos/száraz bőrre csoda. Remek összetevői vannak, mivel gyerekeknek készült, érzékeny bőrre is mehet. Nekem semmilyen problémát nem okozott. Mivel kombinált a bőröm, ebben a melegben csak a szárazabb részekre kenem. Nappal is használom, de éjszakára az igazi: reggelre nagyon puha lesz, ahová jut. Egyből látszik a különbség, ha kihagyom. HG státusz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Queen16

2021. április 14.

Az összetevői miatt kap csak két csillagot! Próbáltam arcra egyszer max kétszer fel erösítette az érzekenységemet, büdös sajtos szagra emlékeztet a szaga inkább, arcra kataszrofális bár 700 forintos krémtől mit is várunk, lábápolásra bevállt azokat legalább szépen hidratálja kb az összeset lábamra használtam el, nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

v.alexandra27

2021. április 11.

Én szeretem, kedvező az ára és jók az összetevői is. Este használtam télen, a száraz arcomat jól hidratálta. Kicsit tényleg testesebb, lassan szívódik be, de nekem ez kellett is, illetve éjszaka volt ideje beszívódni. Újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Horvathangelika1

2021. április 6.

Arckrémnek használom, mondhatni bevált. Arcmosás után elég száraz a bőröm, ez segít rajta. Újravenni nem fogom az illata miatt, és az állaga is elég furcsa.annak Aki hajlamos mitesszerekre, nem ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

DancsiTheUnicorn

2021. március 25.

Nagyon szeretném szeretni, de nem megy. Éjszakai hidratálónak vettem. Zsíros, nehezen beszívódó krém, amivel alapvetően nem lenne nagy baj, mert az arcom szerencsére nem száraz, de a kezemen sem hajlandó rendesen beszívódni, réteget hagy rajta, amit ki nem állhatok.
Azért még próbálkozom vele, mert nem szeretném kidobni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Azért még próbálkozom vele, mert nem szeretném kidobni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin