Best of Beauty 2019

Saulé Blanc

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilla.hidegsegi, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, olajmentes hidratáló krém magyar termálvízzel, japán vérfűvel, argán olajjal, hyaluronsavval és 15 faktoros fényvédővel, mely azonnal ragyogóvá és hihetetlenül puhává, simává varázsolja a bőrt. Gazdag hatóanyag-tartalmának köszönhetően láthatóan csökkenti a finom ráncokat, valamint vitalizálja és feltölti a bőrt. Minden bőrtípusra.

Dermatológiailag tesztelt.

kemese

2019. március 29.

Többre számítottam, nem hidratálta megfelelően az arcomat. Az illata sem nyerte el a tetszésemet. Tetszett az adagolása, és szuper gyorsan felszívódott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

polynaranna

2018. április 22.

Dm kedvences dobozban volt már kb. egy eve haszálom. Nagyon szeretem, isteni illata van. Csak egy borsonyit használok belőle és még mindig nem fogyott el :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

oti78

2018. április 14.

Nagyon szeretem! Isteni az illata. 15-ös fényvédőt tartalmaz. Felvitelkor fényesít, de hamar beszívódik. Kicsit testesebb krém, de termálvízsprayt használok előtte. Újravevős lenne, de már nem kapható:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

pipicsirke

2018. január 9.

Az egyik legjobb hidratáló amit eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Az egyik legjobb hidratáló amit eddig használtam!

honeybya

2017. december 28.

Én most kaptam meg karácsonyra ezt a krémet és nagyon megszerettem. Első érzésem, hogy nagyon zsíros és tuti nem fog beszívódni, de pillanatok alatt beitta a bőröm és csodás érzést hagyott maga után. Nagyon kevés krémtől volt ilyen puha az arcom, és eddig még nem is pattogtam ki tőle, ami plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Vikcy0311

2017. december 26.

Korábbi Dm kedvencek dobozban volt. Most kezdtem el használni, nappalra sminelés előtt használom és nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Lourdes

2017. december 19.

Számomra ez a hidratáló nem megfelelő. Normál/kombinált bőrtípusom van. Arany árban adják és semmit sem nyújt. Felszínes a hidratáló hatása, alatta a bőr kiszárad, húzódik és feltűnően ráncos lesz, talán még ekcémás is. Nyilvánvalóan akinek megfelelt ez a krém, nem akarom lebeszélni, mert bőrtípustól is függ kinek mi a jó. Ez nekem nem vált be. Sokféle hidratálót kipróbáltam már, de ha egy 10-es skálán kellene osztályozni 3-as számot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

CeCeDrake

2017. február 5.

2016 júniusában írt véleményem szerkesztem.
Nem lettünk barátok. Eleinte tényleg oltári jó krémnek tűnt. Megvettem a második flakont is. Ott kezdődtek a bajok. Fura réteget hagyott a bőrömön. Továbbá kevés volt. Nem hidratált eléggé, pedig a kombinált bőrömnek nem kell sok minden. Már-már szárított. Aztán kb a felénél abbahagytam a használatát.
Tkp nem rossz, de ennyi pénzért van jobb is.
-2*
Talán módosítottak rajta valamit?! Nem tudom...

Az idei tavaszt, nyarat úgy kezdtem, hogy először fokozatosan, mostanra meg teljesen félretettem az összes BB, CC, DD krémet és alapozót. Egy kivételével, mégpedig a KAP ásványi por alapozó végszükség esetére maradt, ill. ha fullsminket vagy extra fedést akarok.
Eleinte egy Uriage krémet használtam, majd az elfogyott és megláttam a boltok polcain ezt és megvettem.
Használok magas faktorszámú fényvédőt mellé, nekem az alap, mert ha csak 15-20 faktorosat használok, foltos lesz a bőröm.
Viszont amióta elhagytam minden színes kencét, azóta nincs is rájuk szükségem, mert nincs mit fedni!
Ez a krém szép bőrt eredményez és a zsíros bőröm sem fénylik, mintha zsírral kentem volna be a fejem. Nekem nagyon bejött ez az új kence, bátran ajánlom mindenkinek, zsíros, kombinált bőrön szépen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

2016 júniusában írt véleményem szerkesztem.
Tkp nem rossz, de ennyi pénzért van jobb is.
-2*
Talán módosítottak rajta valamit?! Nem tudom...

malnaszorpii

2017. január 4.

Dm box-ban volt a termék, és elsőre nagyon megörültem neki. Egy jó ideig szerettem is és úgy éreztem hogy megfelelően is hidratál, de pár hónap után úgy érzem hogy nem ad eleget. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet ami jó, de hidratálása kevéske...az ára miatt nem hiszem hogy újra venném, de jó volt kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

cintia995

2017. január 2.

Dmbox szinten. Eletem eddigi talan legjobb arckreme, olyannyira hogy szerintem siman meg is vennem, na nem teljes aron, valami akcioban :D
Szepen kisimult a borom, egyre kevesebb griz jon ki, pattanasom azota talan egyaltalan nem volt. Egyedul a csomagolas ami kicsit nem tetszik, higenikus hogy pumpas, de szerintem a vege fele mar nehez lesz kinyerni a termeket.

UPDATE: Hát tényleg nehezebb volt kinyerni... Ettől még újravettem, azóta is töretlen a szerelmünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0