Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10 koenzimmel gazdagított öregedésgátló koncentrátum

Rendszeres használata segíti az érett bőr természetes megújítási folyamatát és javítja a bőr szerkezetét. A bőr észrevehetően simább, rugalmasabb és fiatalos kinézetű lesz.

oniemme

2019. március 26.

Vagy ezt, vagy ugyanebből a márkából egy másik fajtát szoktam használni kb. hetente egyszer, egy alapos radírozás után. Én kedvelem, finom selymes, kicsinek tűnik, de jut mindenhová, még a nyakra is. Nem irritálja egyáltalán a szememet, pedig nem szoktam nagyon óvatoskodni a felkenésével. Én úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Swelana

2018. december 11.

Kipróbáltam, néha használom. Az ára szerintem jó. Nem rendszeresen használom, csak mikor épp eszembe jut, akkor dobok a kosárba. Kifejezetten tetszik, kipihentebbnek néz ki a bőröm tőle és ahhoz képest, hogy olajos, nagyon jól beszívja. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, BHT, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.