Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monaa20, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Kategória:   Samponok

A vanília virág illatú krém sampon agán olajat tartalmazó formulája regenerálja a haj sérüléseit és szálkásodást. Csökkenti a hajtöredezést és lezárja a hajszálakat. Az ellenállóbb, rugalmasabb és fényesebb hajért. Az intenzív ápoló fehérjét tartamazó formula pótolja a haj elvesztett fehérjéit.

Flora22

2015. július 24.

Az illata nagyon finom, de szörnyen zsírosította a hajamat. Egyébként jó hatással volt a hajamra. Ezért négy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

fannc22

2015. július 24.

Betty23, nem hiszem, hogy te rontottad el...nálam Ugyanígy működött, ki is dobtam...tobbet ártott mint használt:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

betty23

2015. július 8.

Sajnálom, de nekem nem vált be. Még a szilikonmentes korszakom előtt próbáltam ki. Elég száraz a hajam, de ez a termék mégis ragacsos és zsíros hatást hagyott maga után. Lehet csak én csináltam valamit rosszul. :( Az illata viszont nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Kacsa

2015. július 3.

Elég régóta használom már ezt a sampont, és igazából nekem bejött. Száraz és töredezett hajam van, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Az illatáért nem vagyok annyira oda, de azért nem is rossz. Elég puha és selymes tapintású lesz tőle a hajam. Hetente mosok hajat, és nem szokott zsírosodni két hajmosás között a hajam. És nem egy drága termék. Mondjuk szerintem csodát nem kell várni egy sampontól, én mindig használok balzsamot és hajpakolást is, és ezek kombinációjával ápolom a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

nkltt13

2015. május 31.

Én szeretem. Ár-érték arányban is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Én szeretem. Ár-érték arányban is rendben van.

ivci

2015. május 25.

Rendkivul rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Rendkivul rossz

nilatak2

2015. május 22.

Alapvetően száraz a hajam, azért vettem meg ezt, de túl sok volt, vagy nem tudom mert hamar zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

AkInImOd

2015. május 11.

Imádom az illatát, szeretem az állagát is - de csak adott intervallumig használ, bizonyos idő után inkább rosszat tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

kiwi95

2015. május 2.

Nekem bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Nekem bejött!

dorcus89

2015. március 25.

Nekem sem túl pozitívak a tapasztalatok, engem is gyorsan zsírosít. Lehet ez lényegesebb száraz hajnál nem jön elő, de az én hajam is igényli az olajokat, sokszor használok olajos hajpakolást, és azokat használva nem zsírosodik ilyen hamar. Egyébként az illata nekem nagyon tetszik, jó az állaga is, jól habzik kevés elég belőle. Viszont hetente egyszer hajpakolást használok és az nagyon nem fér meg a sampon mellett, értem ezalatt azt, hogy olyankor a hajam olyan szárítás után mintha meg sem mostam volna. Tehát balzsam, hajpakolás nem ajánlott mellette, még egy próbát teszek a kifésülés könnyítővel, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.