Schauma

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: mse.192837465, az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, lestrapált hajra.

• Azonnal csilogóvá és puhává teszi a hajat
  • Intenzív ápoló olajokkal táplálja a hajat anélkül, hogy elnehezítené
  • Azonnal beszívódik

csokilany

2019. április 22.

Nagyon kevés helyen találtam, nem könnyű fellelni, de megéri kutatni utána (csak néhány Rossmannban találtam, de nem mindegyikben). Csak a hajvégeimre használom hajvasalás után, de szépen hidratálja, fényessé és puhává teszi. Egy fél pumpálásnyi mennyiség elég egy alkalomra, nagyon kiadós. Finom illata is van. Ami még részemről plusz pirospont, hogy kis flakon, így utazóbarát. :) Újravettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Lisana

2019. április 14.

Glamour napokon vettem még régebben 40% kedvezménnyel. Már tavaly óta nagyon odavoltam érte, így most nagyon örültem, mikor láttam az akciót.
Az illata fantasztikus, az állaga tényleg nagyon könnyű, emiatt nem is nehezíti el a hajat.
Hatásban nem tud többet, mint az olcsóbb dm és rossmann sajátmárkás hajolajai. Ez a kiszerelése miatt kicsit drágának tűnik, viszont nekem a vékony haj miatt az örökkévalóságig elegek ezek így is. Az illata pedig tényleg hatalmas plusz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Jelizz

2018. május 4.

kis pici de olcso, selymes jol eloszlathazo alkaga vsn. Nem tul tolakodo az illata 🙂 3-4 pumpanyit hasznalok! szep puha es fenyes lesz tole a hajam (a szalkasodason sajnos nem segit) de ujra vennem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

pannababo

2018. február 4.

Csoda ? Tökéletesség ? Minden, számtalan olajat próbáltam már, mind zsírosított vagy természeteellenes érzés hagyott, ez nem . Beszívódik, simít, életben tart, táplál. Vékonyszálú hullamás hajamra igazi megoldás.
Szuperr, és az illata is kifejezetten kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Szuperr, és az illata is kifejezetten kellemes

ildiii13

2017. november 21.

Az én hajamnak nagyon jót tesz. Hajszárítás után szoktam használni a hajvégeimre. Gyorsan beszívódik, finom az illata, és tényleg puha tapintású lesz a hajam. Már jó ideje használom, és még mindig félig van, szóval így az ára is megfelelő. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Vivenna

2017. július 7.

Csodaolaj!
Az utolsó cseppig beszívódik, nem ragad, nem marad a hajamon olajréteg. És olyan pihe-puha az egyébként durván száraz hajvégeim, hogy csak na! :) IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Csodaolaj!

senskin

2017. május 2.

Kipróbálásra vettem meg a L'oreal és Gliss kur után. Sajnos, nekem nem éri meg megvenni. Száraz hajra nem jó, semmiképpen. Nedves hajra hajmosás előtt pár csepp semmit nem ér, balzsamba nem keverem, mert tudok olajos balzsamokat venni. Önmagában nekem szálkás a hajam az olajoktól sajnos, nem tudom használni. Inkább a balzsamok, pakolások. Házi cuccok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

bartaldora

2017. március 23.

Én is rendeltem ebből a termékből kipróbálásra. Nekem az illata is tetszik, a hatása is, meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajat, és gyorsan beszívja a haj az olajat. Egyetlen észrevétel, hogy lehetne szilikonmentes, és kicsit természetesebb olajokkal ellátott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

nkitti

2016. január 9.

Lehet, hogy még jövök upgrade-elni, mert még csak 1x használtam, de eddig maximálisan elégedett vagyok.
Évek óta az Isana olaját használtam, aminek sűrűbb az állaga, ezért nehezebb volt eloszlatni. Azzal is elégedett voltam, mert ugyan azt tudja, mint drágább társai (Gliss Kur, Kerasté), de sajnos már hozzá szokott a hajam és nem használ.
Az utóbbi időben a formázástól elég száraz lett a hajam (vége), valami az is közre játszhat, hogy csak heti 1x mosom.
Amint bekentem a végeket ezzel a termékkel, egyből puhává és egészséges kinézetűvé tett a hajam. Egyáltalán nem maradt száraz, hamar beszívódik és az illata ISTENI!!!! Mindenkinek ajánlani tudom, eddig abszolút 5* :) :)
(Ár-érték arányban is megfelelő szerintem ráadásul most Akciós a Rossmannban 900 Ft, de Glamour/Joy-napok keretein belül is érdemes lecsapni rá)
P.S: gyönyörűek az összetevői!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

P.S: gyönyörűek az összetevői!!!

nora.magyar

2014. december 27.

Nagyon szeretem. 1000 Ft volt akciósan a Rossmann-ban. Szuper jó illata van és nagyon jó puha lesz tőle a hajam. Az illata is nagyon kellemes, és nézzétek az összetevőit! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil