Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Kategória:   Lábápolók

Mentaolajat és narancskivonatot tartalmazó antibakteriális összetételének köszönhetően 24 órás védelmet biztosít a lábizzadás és kellemetlen szagok ellen.

Mimi93

2014. november 19.

Nagyon szerettem! A lábszagot elűzte, az izzadást is nagyban csökkentette! Újra vevős amint megtalálom..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Rencsike02

2013. március 10.

Tavaly nyáron használtam,szinte napi szinten,és nagyon elégedett voltam vele.Számomra a leghatásosabb az összes scholl közül.Az illata is nagyon jó.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate