Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2012. május 15.

Kategória:   Lábápolók

Lábszagűző lábspray. 24 órás izzadásgátló dezodor. Szabadalmaztatott Neutra-Aktiv hatóanyaga semlegesítő összetétellel rendelkezik, védelem a nedvesség és a szagok ellen. Izzadásgátló képessége megelőzi a baktériumok elszaporodását és a gombásodás kialakulását. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Hecate

2018. április 28.

Sajnos nekem semmit se ért az izzadság ellen. Többet vártam ettől a márkától. Az olcsóbb FUSSWOHL LÁBSPRAY legalább cipőillatosításra, üdítésre jó volt, ez viszont csak keveredett a lábszaggal. (Később nyári gumipapucs használat, télen pedig edzőcipőkben napi 10 perces uw-lámpás kezelés bizonyult hatékonynak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

vyvyen

2015. november 8.

Nyárra vettem a "vezetős" cipőmhöz.Cipőfelvétel előtt befújtam vele a lábam,na utána 5-10 percig várhattam az indulással mert olyan szinten csúszkált a lábam a cipőbe.Elég erőteljes a szaga.A cipőmbe ugyanúgy bele izzadt a lábam és a szagokat se "tüntette" el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

viktoria1201

2015. február 19.

Nem tüntette el a lábizzadásomat, inkább az illata keveredett a lábszaggal, ami így még szörnyűbbé vált:) Drágának találom. Miután kifújom, még 20 percig köhögök tőle, olyan durva a cucc. Ennek ellenére nekem nem vált be. 2 csillag. Alternatívaként Sana terméket ajánlok, olcsóbb és hatásosoabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Cunika

2013. július 14.

tavaly vettem akciósan a DM-ben és szerintem nagyon jó barátom cipőjébe szoktam bele fújkállni ,de csak titokban mert szerinte nem büdös :DD meg a saját balerina cipőmbe mert ugyan nem Büdös a lábam de abba bizony bele szokott fülledni!! :D szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

hannus.senator

2012. július 25.

Elég jó kis termék. Már elfogyasztottam belőle jó párat, és még elfogok. Bár be kell vallanom, hogy a hatásával nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert azért még így is érzem a lábam "illatát" egy hosszú, meleg nap után. :D De még így is ez a leghatásosabb termék, azok közül, amiket eddig használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Milli006

2012. június 10.

Ez egy szuper kis termék, mindenkinek ajánlom. Keveset is elég kifújni és még egy teljes nap műbőr cipőben történő rohangálás után sincs semmi "illat". :P
Rossmannban most akciós azt hiszem.
Egyetlen dologra kell figyelni: használat után ha azonnal autót vezetek, kicsit csúszkál a lábam a cipőben, talán érdemes pár percet várni kifújás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 10.

Rossmannban most akciós azt hiszem.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.