Scholl

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   7,5ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2016. január 14.

Kiszerelés:   7,5ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

7 tápláló olajat tartalmaz, könnyedén használható ecsetelő tartozik hozzá.

FReka

2019. szeptember 23.

Nem rossz olaj,szinte minden este kenegettem vele a körömágyam,valamennyit segített. Viszont nekem gyorsan megavasodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

6vilag

2018. január 3.

Legújabb szerzeményemként szorgalmasan kenegetem a kömeimet és a körömágybőrömet vele. Viszonylag gyorsan beszívódik, de egy kis masszírozással lehet gyorsítani a folyamatot.
Kellemes az illata, és olaj lététére mégsem túl súlyos az állaga. Este a kézkrémembe is csöpögtetek belőle, így tökéletesen beszívódik. Persze, tudtam élni nélküle, de hasznos termék főleg hidegben, nem bántam meg, hogy megvettem. Szerintem nagyon sokáig elég lesz, így az ára sem túlzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

manobeka

2017. november 30.

Én már szinte minden márka olaját kipróbáltam és biztom állítom ez a legjobb. Végre egy igazi olaj. Jól belemasszírozzuk a körömbe és sokáig hidratálja, nem úgy mint az olcsó gagyik, hogy fél óra múlva már megint repedezik a körömágyam. Kiárusításon vettem és nem bántam meg.És végül is az a célja, hogy hidratálja a körömágybőrt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Maya192

2017. november 23.

Az illata és a hatása is nagyon jó. Nehezen szívódik be, én gyakran bemasszírozom. Jól erősíti a körmöket és sokáig kitart.
Az ára elég húzós, nekem a reszelőhöz adták ajándékba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Az ára elég húzós, nekem a reszelőhöz adták ajándékba.

PaNel95

2017. március 12.

Nálam nagyon bevált. Igaz, hogy elég nehezen szívódik be, ezért ha nincs sok időm, akkor bele szoktam masszírozni a körmömbe és a körömágyamba, de megéri várni is vele. Szép fényesek és erősek a körmeim, és valóban táplál. Az ára húzósnak tűnik elsőre, de nekem már lassan 1 éve megvan, és a felénél járok. Pedig hetente 1-2-szer, esetleg 3x használom, amikor nincs lakkozva a körmöm. Bőven elég belőle kevés is. Egy bemártással az összes körmömre elegendő olajat vesz fel az ecset, de van, hogy még így is kell lehúzogatnom belőle, és jut mindre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

kivike

2017. január 1.

Teljes áron biztos nem vettem volna meg, de az elektromos reszelővel együtt 4000 forintba került, így már megérte kipróbálni. Egyelőre 4*-ot szavazok meg neki, mert még nem sokat próbáltam, de elég kellemes viselet, nem túl nehéz készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

CeCeDrake

2016. május 1.

Update: 2 lakkozás között szorgalmasan kenegettem a körmeim napi 4-5x és este. Semmi extra. Borzasztóan nehezen szívódik be. Este használva reggelre beszívódott (vagy letörölte a párna és a takaró). Továbbra sem győzött meg, maradok a nagyságrendekkel olcsóbb, de valóban hatékony termékeknél. Nekem a be nem szívódása nem tetszik, ezért egy csillagot levonnék, meg kissé túlárazottnak tartom, csodaszernek nem nevezném.

Szintén ajándék, körömreszelő mellé. A körmömre 2 hét alatt csak 3x használtam, hogy használt-e, az szerintem ennyiből nem derül ki. Viszont nem rendeltetésszerűen körömágyra használtam, hát annak ellenére, hogy nem kifejezetten oda való, nekem abszolút bevált.
Összességében 5, de nem hiszem, hogy ha egyszer el is fogy, akkor majd újraveszem, mert veszek inkább Moyra terméket 350-ért, ami tud ennyit.

Az illata ismerős, nem tudom kitalálni, tippeltünk itthon, hogy mi lehet, valami avonos, pur blanca, perceive, valamelyik, de csak tipp 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

NovakneViki

2016. április 19.

Az elektromos körömreszelő mellé kaptam, az illata nagyon tetszik, szerintem hasonlít egy parfümhöz. Nagyon jól ápolja a körmöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Mumuvagyok

2016. április 11.

Ajándékba kaptam. Számomra kellemes illata van. Nagyon szép egyenletesen csillogó körmeim lesznek. Konyhán dolgozom,sok környezet hatás éri a kezem és körmeim. Számomra bevált. Az árát azonban kissé soknak tartom. De akinek nagyobb a pénztárcája annak ez is bele fér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol