schülke

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Krisztilla28, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrregeneráló krém égési sérülések, tetoválás utáni hegek, valamit hámosodó sebek kezelésére alkalmas. Ápolja az érzékeny és irritált bőrterületeket, pl: atópiás dermatitisz és pikkelysömör. Kezeli az enyhébb égési sérüléseket, pl: nap okozta égési sérülések, háztartási balesetek stb...

• a panthenol hidratáló, a bisabolol pedig bőrnyugtató hatású
  • táplálja a hámosodó sebeket
  • véd a nedvességtől és gátolja az olyan szagképző kórokozókat, mint amelyek pl. inkontinencia esetén jelen lehetnek,
  • kompatibilis az octenisan termékekkel
  • kiváló bőrkompatibilitás
  • rugalmasságot biztosít