schülke

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Krisztilla28, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2022. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrregeneráló krém égési sérülések, tetoválás utáni hegek, valamit hámosodó sebek kezelésére alkalmas. Ápolja az érzékeny és irritált bőrterületeket, pl: atópiás dermatitisz és pikkelysömör. Kezeli az enyhébb égési sérüléseket, pl: nap okozta égési sérülések, háztartási balesetek stb...

• a panthenol hidratáló, a bisabolol pedig bőrnyugtató hatású
  • táplálja a hámosodó sebeket
  • véd a nedvességtől és gátolja az olyan szagképző kórokozókat, mint amelyek pl. inkontinencia esetén jelen lehetnek,
  • kompatibilis az octenisan termékekkel
  • kiváló bőrkompatibilitás
  • rugalmasságot biztosít

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Chrissy

2022. június 13.

En is tesztelesre kaptam.
Karton doboz, benne tubusos krem flip kupakkal, ennek orultem, nem kell lecsavarni aztan keresgetni hova is rakta az ember es el sem gurul, igy praktikus.
Feher krem, suru, testes. Az adagolast meg kell tanulni, az elobbi jellemzoi miatt nem kell tultolni. Irjak is a csomagolason, hogy vekonyan kell kenni.
Az illata nem kellemes, nem is kellemetlen, termeszetes, az osszetevoi adjak, hamar elillan.
Zsiros erzetu, nyilvan, hiszen petrolatum az elso osszetevoje, de folyekony paraffin is van benne. Felszivodni sosem fog, ez is oke, regeneralasra lett tervezve. Ezt panthenollal es bisabolollal teszi, meghozza gyorsan. Cserepesre szaradt ego kezeimet szinte azonnal nyugtatta, de a zsiros es fenyes vedoreteg, amit kepez, ragad, emiatt kenyelmetlen viselni, ezt meg este se toleralom jol.
Ajakra kivalo, mivel van benne petrolatum, ami vazelin, en kulon mar nem teszek ra. Puhit, gyogyitja a cserepes ajkakat, a szel es nap okozta kiszaradast, illetve orrfujas utan a kipirosodott orrot. Egyelore ezekre probaltam. Nemsokara tesztelem tetovalasra is es majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

En is tesztelesre kaptam.

Edina1313

2022. május 6.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az arcomon és kezemen használtam, teszi a dolgát, a sérült bőr felszínét szépen rendbe hozza pár nap alatt. Kis mennyiség is elég belőle, viszont teljesen nem szívódik be, ezért én éjszakai használatra ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

SolyaSz

2022. április 25.

Tesztelésre kaptam, még csak párszor használtam, de eddig teljesen meggyőzött. Nagyon kevés is elég belőle, mert egy elég testes krém, de könnyű eldolgozni. Anyának sebesre törte a sarkát a cipő, odaadtam neki, hogy próbálja ki és 2-3 nap alatt teljesen helyrehozta a bőrt. Az utóbbi időben éjszakára az ajkamra használom, mert kiszárította a szeles idő. Vékonyan bekenem és arra teszek még egy nagyon vékony réteg vazelint, azóta csodásan puha a szám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

pviviana

2022. április 22.

Tesztelésre kaptam, de nagyon jókor került hozzám, mert sikerült szétszárítanom az arcomat. Valószínűleg túlhámlasztottam, mert utána minden csípett, égetett, viszont ez a kis krém jól helyrerakta. Elég gazdag krém, nem is szívódik be rendesen, az arcom ragad tőle, de este használom, így nem zavar, hiszen reggelre pihe-puha lesz a bőröm és a száraz foltoknak sincs nyoma. Nem használom minden este, csak hámlasztás után, illetve amikor gazdagabb ápolásra vágyok. Kisebb sebekre is használom, ott is szépen gyorsítja a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

gaboka

2022. április 14.

Tesztelésre nyertem, de a legjobbkor! Térdműtét után 4 hét merevítő eléggé megviselte a bőrmet a combomon és az alsó lábszáramon, ennek a helyrehozásában sokat segít ez a krém. Jól hidratál, enyhén zsíros érzetet hagy maga után, a regenárolódásban is segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

nreni20

2022. április 13.

Én a kezemre használom, nagyon szeretem. Nagyon szépen ápolja a kirepedezett bőrt is. Kis zsíros érzetet hagy maga után, így éjszakára használom, cserébe reggelre pihe- puha bőrt eredményez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Tiriteri

2022. március 11.

Én ezt a krémet szoktam használni az arcomra is, a rutin utolsó lépéseként, főleg hideg, szeles napok estéjén. Nagyon nagyon szeretem, egyébként minden panthenolos cuccért rajongok. Nagyon puha és hidratált lesz a bőröm reggelre. Idős szüleimnek is vettem, kézre, minden egyébre. Nekem mindig lesz itthon! Maximum pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 11.

xszemyx

2022. március 8.

Tetováltatni készülők, figyelem!
Az eddig ajánlott Bepanthen 10-14 nap alatt gyógyítja a friss tetoválást, az elsőnél még azt használtam. A 2.-nál ajánlották ezt az Octenicare krémet, ez 3-5!!! napra rövidítette a hegesedés folyamatát. Egy CSODA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Tetováltatni készülők, figyelem!

Katica_99

2021. november 25.

Vegre megtalaltam a hidegallergiamra a leghatasosabb kremet:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 25.

Vegre megtalaltam a hidegallergiamra a leghatasosabb kremet:)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol