Schüssler

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Sucragel® AOF hatóanyagot tartalmaz, mely finoman lekerekített cellulóz szemcséivel gyengéden, de hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, ellenben más dörzsanyagokkal, mint pl. a cukor, mely túl éles széleivel gyakran felsértheti a felső hámréteget. A dörzsanyag a legkorszerűbb 2 féle cellulóz dörzsanyag, egy 700 mikron amorf és egy 150 mikron keményebb gömb alakú. Ez messze sokkal jobb minden más - egyébként nem is használható - mechanikai peeling-nél. Víz hatására emulziót képez a bőrön. ECOCERT és RSPO tanúsítvánnyal rendelkező környezetbarát anyag!A Schüssler-féle Nr.8-as ásványi só a szövetek mélyebb rétegeiben is óvja bőröd hidratáltságát.

Katka1020

2021. január 5.

Az egyik legjobb arcradír, nem szárítja ki a bőrt, szép selymes lesz tőle az arcom. Az illatát imádom! Testre is használom, nem irritál. És tényleg nem kell belőle sok, eléggé kiadós így. Arcra kb. egy borsószemnyi elég a kritikus területekre (orr, orcák, áll...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

natulcien

2020. október 21.

Szeretem ezt az arcradírt, szerintem ár-érték arányban nagyon jó vétel. A száraz bőrömnek kifejezetten jólesik a sárgabarckmagolajos összetevő, ami erősen kiérződik a termék használatakor. A mikroszemcsék aprók és nem bántóak, én nem csak arcra de testre is használom. Jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Nagyon szeretem, jól radíroz, puha és selymes lesz tőle a bőröm valamint sokkal egységesebb is. Én rajta szoktam hagyni még egy darabig a bőrömön arcpakolásnak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

EviAdamcsik

2020. május 8.

Eléggé olajos és nehéz lemosni az arcról, de utána nagyon szép, puha az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Eléggé olajos és nehéz lemosni az arcról, de utána nagyon szép, puha az arcom.

Annacska25

2020. április 23.

Nagyon szereti a bőröm ezt a krémet. Egyáltalán nem okoz pattanásokat a használat utáni napon sem. Kellemesen leradírozza az arcot és azonnal puha lesz a bőröm tőle, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Katarzis

2020. március 12.

Olajos alapú, de nagyon jól radíroz és nem zsírosít. Én nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

Olajos alapú, de nagyon jól radíroz és nem zsírosít. Én nagyon kedvelem.

koirankeksii

2019. november 24.

Én szeretem egyébként, nagyon puha lesz utána a bőr, a szemcsék is finomak benne. Egyetlen negatívum, hogy egy idő után szerintem eldugul az adagoló nyílás, és csak tűvel lehet megpiszkálni, hogy újra kijöjjön belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

sztinke

2019. szeptember 12.

A korábbi verziót használtam sokáig. Azt mondták a gyógyszertárban, hogy csak a csomagolás változott, aztán kiderült, hogy igazából minden. Ennek az állaga nem krémes, hanem inkább olajos, a radírozó szemcsék kevésbé kellemesek, de ettől függetlenül a hatása hasonlóan jó. Nem irritál, de szépen tisztít és közben kellemesen hidratál. Úgyhogy végül is nem rossz ez a verzió sem, bár én a krémeset jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Lactose

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.