Schüssler

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd micellás arctisztító és sminklemosó Dr. Schüssler-féle Nr. 8-as (natrium chloratum) ásványi sóval minden bőrtípusra. A natrium chloratum helyreállíthatja bőrünk vízháztartását, így hosszan tartó hidratálást nyújt a bőrnek.

Sellocske

2020. január 16.

A Bioderma micellás arctisztítóját váltottam le erre a micellás vízre és jól tettem. Az összetevői nagyon jók. Nem szárít, nem lesz feszes utána az arcom. Elsőre megszerettem. Nekem kevert, vízhiányos arcbőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Lactose, Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.