Schüssler

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2021. március 22.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd micellás arctisztító és sminklemosó Dr. Schüssler-féle Nr. 8-as (natrium chloratum) ásványi sóval minden bőrtípusra. A natrium chloratum helyreállíthatja bőrünk vízháztartását, így hosszan tartó hidratálást nyújt a bőrnek.

liaba

2022. március 10.

Nagyon jó kis termék. Leszedi maradéktalanul a sminket, nem csípi a szemem, használata után friss a látszat és az érzés is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

Monicsajszi

2021. november 19.

Szuper micellás vííz, nekem mindenre kipirosodó bőröm van..biodermát használtam eddig ami szintén jó, de ez mégjobb. Nem szárít, és nagyon jól nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

drica

2021. november 9.

Pixiben kaptam. Kipróbáltam, de nem jött be. Persze el fogom használni. Nem tetszik az illata, olyan állott kutyaszagú, kicsit csípi a szemem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Wictory

2021. október 27.

Natúr összetételű micellás vízet kerestem, így esett rá a választásom. Az illata nem zavaró, bár kissé fura. Gyengéden, kíméletesen távolítja el az alapozót az arcomról, a szempillaspirált már nehezebben, de cserébe nem csípi a szemem. Az érzékeny bőröm nem pirosodik ki, nem huzódik használat alatt sem után. Nekem bevált, viszont literes kiszerelésnek sokkal jobban örülnék, mert napi használat mellett gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

d.anett89

2021. október 9.

Valamelyik box által van lehetőségem kipróbálni.
Maszk maradványait szépen le szedte, abszolút nem kellett durván dörzsölni. Sminkre is jó.
Szemem nem csípte. Használata után húzódik az arcom,de tudja amit kell. Illata kellemesen semleges. Jól könnyen habzik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Valamelyik box által van lehetőségem kipróbálni.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Sajnos ez sem az igazi. A sminket nehezen hozza le, és ha egy kicsit is szem környékére kerül akkor csíp mint a veszedelem. A Garniernél maradok inkább, pedig az sem volt a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Lifeforce

2021. március 25.

Ezen kívül csak a Garnier micellás vizét használtam, de ez sokkal jobb. Nem szárít és jól tisztít. Jó illatú, bár ez nem olyan fontos. Nagyon szeretem, kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

Dyana91

2021. február 21.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a micellás vízzel.Szépek az összetevői,enyhe illata van,nem szárít és nekem sokáig kitart egy flakon.A sminket és a szennyeződéseket szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

pevi89

2021. január 6.

A Schüssler márkát kb. 1 éve ismertem meg, főként krémeket használok tőlük. Nemrég azonban elfogyott a micellás viszem és úgy gondoltam, hogy kipróbálok egyet ettől a márkától. Nem csalódtam. Nagyon kellemes illata és állaga van, a szennyeződést is eltávolítja az arcomról, a sminkkel is jól elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Katka1020

2021. január 5.

A legjobb micellás víz, amit próbáltam eddig (zsíros a bőröm, kezdődő rosaceával). Nem hagy ragadós utóérzetet, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactose, Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.