Schüssler

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2021. március 22.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd micellás arctisztító és sminklemosó Dr. Schüssler-féle Nr. 8-as (natrium chloratum) ásványi sóval minden bőrtípusra. A natrium chloratum helyreállíthatja bőrünk vízháztartását, így hosszan tartó hidratálást nyújt a bőrnek.

Lifeforce

2021. március 25.

Ezen kívül csak a Garnier micellás vizét használtam, de ez sokkal jobb. Nem szárít és jól tisztít. Jó illatú, bár ez nem olyan fontos. Nagyon szeretem, kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

Dyana91

2021. február 21.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a micellás vízzel.Szépek az összetevői,enyhe illata van,nem szárít és nekem sokáig kitart egy flakon.A sminket és a szennyeződéseket szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

pevi89

2021. január 6.

A Schüssler márkát kb. 1 éve ismertem meg, főként krémeket használok tőlük. Nemrég azonban elfogyott a micellás viszem és úgy gondoltam, hogy kipróbálok egyet ettől a márkától. Nem csalódtam. Nagyon kellemes illata és állaga van, a szennyeződést is eltávolítja az arcomról, a sminkkel is jól elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Katka1020

2021. január 5.

A legjobb micellás víz, amit próbáltam eddig (zsíros a bőröm, kezdődő rosaceával). Nem hagy ragadós utóérzetet, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

AVoracsek

2020. október 19.

Jól tisztít, nem szárít. Az illata kellemes. Árban nem a legolcsóbb, de legalább jól végzi a dolgát ennyi pénzért. Az ára miatt adok rá csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

hollieme

2020. augusztus 16.

jól tisztít és nem irritálja a bőröm. nem ragad, nincs fura, tolakodó illata, csak teszi a dolgát szépen, csendben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

TESA1316

2020. augusztus 11.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, kellemes illatú, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, kellemes illatú, nem szárít.

Melcsike8

2020. július 14.

Nekem megfelel, tökéletes, szépen megtisztítja a bőröm, nem csíp, nem szárít,finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

EviAdamcsik

2020. május 8.

Nagyon szeretem, szép összetevők, kellemes illat és jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nagyon szeretem, szép összetevők, kellemes illat és jól tisztít.

natulcien

2020. április 5.

Tök jó termék, tök jó áron, nem tudok rá rosszat mondani, sőt, szeretem. Bár a micellás víz az a termékkategória, amiről szerintem nem lehet sok érdekeset írni. A márka viszont magyar, és a termékek Magyarosrszágon készülnek, szóval szerintem megéri őket támogatni. Biztosan újra fogom vásárolni. Vannak akciók is a webshopban, amiket érdemes figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactose, Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.