Schüssler

Ár:   1 200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Homeobubus, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   1 200 Ft
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nem tartalmaz fluoridot és mentolt, ezért rendszeres használata homeopátiás kezelés mellett is ajánlott!  Antibakteriális hatású stevia megelőzi a fogszuvasodást és megszünteti a fogínyvérzést.  A Nr.2-es Calcium phosphoricum ásványi só erősíti a fogak állkapocsban való rögzítését, a Nr.3-as Ferrum phosphoricum csökkenti a gyulladást. SLS mentes fogkrém nem tartalmaz bőrallergén vegyszert. Mindennapi használata erősíti a fogzománcot és segít az egészéséges fogak megőrzésében!

katuc77

2017. augusztus 16.

Nagyon érdekes ez a fogkrém. Szuper, hogy fluorid mentes, antibakteriális hatású, gyulladáscsökkentő, stb. Megvan a kellő tisztítás, fogmosás utáni tisztaság érzet, de valahogy nekem hiányzik az a frissesség, amit a mentolos fogkrémek után érzek. Én pl. a citromos ízt sem érzem rajta, és számomra az állaga is elég fura. Olyan nyálkásnak tűnik (bocsánat!).
Néha vérzik tőle a fogínyem, de ezt betudom annak, hogy így reagál a schüssler sókra. Mint ahogy a krémek is először kipirosodást okozhatnak. Bízom benne, hogy ez el fog múlni. Hosszabb távú hatásairól még nem tudok sokat mondani, kb. két hete használom. Biztos, hogy el fogom használni, de abban már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy újból meg fogom vásárolni. (A többi Schüssler terméket nagyon szeretem, rendszeresen használom is. Én a honlapról szoktam rendelni, mert elég kevés helyen kapni)

Update:
Közel egy év alatt sem akart elfogyni. Eleinte nagyon kitartó voltam, ami a használatát illeti, de egy idő után már képtelen voltam ezt használni. Annyira zavar ez a nyálkásság, ez a .... semmilyenség. Nagyon sajnálom, mert tényleg szerettem volna szeretni. De ettől olcsóbban is lehet már venni nagyon jó fogkrémeket. Nem is értem, hogy adtam neki első körben 4*-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Update:

szzh01

2017. augusztus 16.

Klasszikus esete a szép INCI oltárán elvérző élvezeti értéknek.
Borzalmas ez a fogkrém, 1 éve szenvedünk vele, rakosgatjuk, használgatjuk, de nem akar fogyni.
Állaga híg, citrom íze szinte egyáltalán nincsen, sőt semmilyen íze nincs, miután a szájba veszi az ember, valahogy eltűnik; olyan, mintha csak puszta fogkefével mosna fogat, nem nyújt tisztaságérzetet.

Más gyártók tudnak hasonlóan szép INCI mellett normális, elfogadható állagot, hatást és ízt elérni, natúr kozmetikum rajongóként tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül szükséges ilyen szintű lemondás a jóról az összetétel miatt.
Kegyelem kettest kizárólag az INCIje miatt kap.

UPDATE: Nekem is vérzik tőle az ínyem, méghozzá nem is kicsit. Ha átváltok másik fogkrémre nem vérzik, ha visszaváltok erre, újra azonnal vérezni kezd mosás közben. Érthetetlen, hogy melyik összetevőtől van ez, minden esetre ezt nem tartom elfogadhatónak, úgyhogy még egy csillagtól megfosztom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Klasszikus esete a szép INCI oltárán elvérző élvezeti értéknek.

Kegyelem kettest kizárólag az INCIje miatt kap.

Rikki

2017. június 13.

Az összetevői miatt nagyon ki akartam próbálni, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, sajnos. Nekem nem vérzik az ínyem tőle, de nem tetszik az íze, állaga. Nem érzem úgy, h megmostam volna a fogam. Nagyon nehezen fogy el ez az egy tubus... Ez a termék nem jött be Schüssler- éktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Seabiscuit

2016. december 6.

Fluorid mentes fogkrémet kerestem és az összetevői miatt erre esett a választásom. Nem igazán nyerő, pláne még drága is. Az állaga és az íze engem nem zavar, de az már inkább, hogy semmi frissesség nem érződik a használata után, sőt inkább jónak nem nevezhető szájíz/illat marad utána. Elég híg, nem tudom marad-e elég a fogkefén a fogak súrolásához vagy lefolyik és csupán vizes kefével mosok fogat? :):)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

m_maya

2016. június 13.

Két tubust elhasználtam, de folyamatosan vérzett tőle az ínyem (más fogkrémtől nem vérzik). Nem tudom mitől lehet, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Floi

2016. április 6.

A célnak teljesen megfelel, szépek az összetevői, alaposan tisztít. Bármikor szívesen újra venném, kár hogy keves helyen lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

tenyitomi

2014. június 24.

Nem ez az első mentolmentes fogkrémem,de eddig ennek van a legkevésbé frissítő íze számomra,a fehérítést kicsit észre lehet venni,elég híg,vizes az állaga,az összetevők végül is jók és mint homeopátia bizonyára használ is.Inkább itthonra használom el a friss szájíz hiánya miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Homeobubus

2014. április 23.

A homeopátiás fogkrémek körében nagyon finom az ízvilága és fehérítő hatását pár napon belül élvezhettem! Mindenkinek ajánlom aki, nem ragaszkodik a mentolos fogkrémekhez. SLS-mentes, ezért nem habzik túslágosan.. de hát valamit valamiért... én inkább vegyszermentes készítményt használok és kétszer teszek belőle a fogkefémre ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine