Schüssler

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Dr. Schüssler-féle sót (Nr. 10.) tartalmazó homeopátiás krém. Karikás szemek megjelenésekor, ill. rosaceás bőr kezelésére is alkalmazható.

A rosacea (borvirágos orr) elsődlegesen az orr területén jelentkezik. Amennyiben az arcon is megfigyelhetőek tágult erek és gyulladás, abban az esetben használatát Schüssler Natur Selection Nr. 4 Kalium chloratum krémmel érdemes kiegészíteni.

Narkni

2018. november 12.

Szempuddadtság ellen kezdtem el használni!
A 8-as krémet használom, azt imádom, és ez a krém is újravevős lesz!
Bár alig kell belőle egy pici, úgyhogy nagyon sokáig kitart.🤗
Ára, összetevői verhetetlenek!
Reggel,este használom, és egy hét után már nem voltak puffadtak az amúgy borzasztóan ödémás szemeim!
Ajánlom mindenkinek, aki ezzel küzd😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Szempuddadtság ellen kezdtem el használni!
A 8-as krémet használom, azt imádom, és ez a krém is újravevős lesz!
Bár alig kell belőle egy pici, úgyhogy nagyon sokáig kitart.🤗
Ára, összetevői verhetetlenek!
Ajánlom mindenkinek, aki ezzel küzd😃

Mangaa

2018. május 11.

Én "szem alatti puffadás, ödémás szem, karikás szem" probléma miatt kezdtem használni, két hónapja. Meglepő módon tényleg szebb tőle a szemem. Nekem sosem voltak sötét karikáim, csak mindig úgy nézek ki, mint Derrick felügyelő :) Ez a krém szépen kiegyenlíti a bőröm, csökkenti a duzzanatot és új ráncok sem jelentek meg. A tubus hatalmas, mivel arckrémként is használható. Én csak szem alá teszem, így szerintem kb 4-5 hónapig is elég lesz. Ha nem lesznek új ráncaim, melyek drasztikusabb anti-aging hatást követelnek, akkor biztosan újravásárolom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Fannus

2018. május 3.

Szem alatti puffadásra vettem, esténként és reggelente is kenem vele a szemkörnyékem és 3-4 perc alatt látványosan csökken puffadás. Régen nagyon puffadt volt a szemkörnyékem, így tényleg látom a változást. Nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Rien

2018. január 17.

Már majdnem egy tubussal elhasználtam, lelkesen kenegetem a szemem köré. Hogy őszinte legyek, a hidratáló funkcióján túl semmilyen extra hatást nem látok. Ennyi erővel egy másik Schüssler krémet is ugyanolyan hatásfokkal lehetne használni. Előnyére szóljon (vagy inkább alap elvárás?), hogy a szem környéki érzékeny bőrömet nem irritálja. Szóval amire írják, hogy jó, én eddig nem tapasztaltam, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

moniiiii

2018. január 2.

Patikában ajánlották a rozáceámra,mint természetes összetevőkből álló megoldást. Zsíros,nehéz krém,igazából mintha még rontott is volna a helyzeten. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Milu66

2017. november 3.

A bőröm javítása miatt megpróbáltam bízni a homeopátiában, de most sem jött be. A 4-essel együtt is próbáltam, külön-külön is, de ha lehet, csak még rosszabb lett. Senkinek sem ajánlom, de érzékeny bőrűeknek semmiképp sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Cicuka22

2017. október 25.

Táskás szemeimre vásároltam. Három csillagot adok neki, mivel elég jól hidratál és nagyon jók az összetevői, illetve gazdaságos kiszerelés. A táskáimmal semmit nem művel. Szerintem sosem fog elfogyni, mert annyira kevés kell belőle és annyira nagy flakon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

MariannKonkoly

2017. október 12.

Hiperérzékeny rosaceas bőrömre vettem, próbáltam egyedüli krémként és a 4-es schüssler krémmel keverve is, az eredmény lángoló és zsírosan nehéz bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

csildiko60

Korcsoport: >54
2017. április 3.

Sajnos nem hallgattam a negatív véleményekre, pedig tudhattam volna mi lesz, hiszen nagyon érzékeny a bőröm. De bizakodtam.
Megvettem a 4-est és a 10-est is. Több mint 3 hét használat után feladom, mert egyre pirosabb az arcom. Úgy belobban mint még soha. Nagy csalódás, csak rontott az arcom állapotán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 3.

Taraybius

2017. február 13.

Életem eddigi legszörnyűbb "krém-élménye'': a szép összetevők és az itteni pozitív vélemények sarkalltak arra, hogy kipróbáljam a terméket, de hatalmas csalódás volt, mert a szemkörnyékem vörösen égett tőle, lemosás után egy fél órával is... soha semmilyen kozmetikum nem irritálta a bőrömet így, mint ez a krém. Végeztem - sajnos utólag - bőrtesztet egyéb területeken: ugyanazok az égő, viszkető, allergiás tünetek. Próbáltam az összetevők között bűnbakot keresni, de eddig hiába. Volt pár hasonló vélemény egyéb márkabeli termék mellett is itt a KM-en, de mivel nem érzékeny a bőröm, nem is gondoltam volna.... Pénzkidobás, én így jó szívvel senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0