Schüssler

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Schüssler-féle sót tartalmazó homeopátiás krém. Korai ráncok megelőzésére ajánlott krém a 30 év alatti korosztály számára. Silicea hiánya esetén korai, és kifejezettebb ráncképződéssel találkozunk. Jellemző lehet vízszintes lefutású homlokredők, szarkalábak, és kifejezett mimikai ráncok megjelenése. Szemránckrém minden napra. 100% natúr összetevők.

czannaa

2018. július 18.

Ritkán használom, mert annyira nem igényli a bőröm az arckrémeket, de amikor mégis. szerintem csodás. Tetszik az illata is, puha lesz az arcom, az biztos, hogy minden szárazság elmúlik. Ránctalanító hatásról nem nagyon tudok írni, de nem is használom rendszeresen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zeany

2018. március 6.

Azonnal beissza a bőröm és nagyon finom puha lesz tőle. Néhány nap használat után elmondhatom, hogy valamivel egységesebbnek, kipihentebbnek tűnik tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Maja1380

2018. március 6.

Pár hét használat után nem fedeztem fel pozitív változást, ellenben több a mitesszer az arcomon, gondolom a benne lévő olajnak köszönhetően.Egynek elmegy elhasználom de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

kesha420

2017. szeptember 27.

Álomszépek az összetevői, nem zsírosít, jól hidratál, mióta használom tényleg feszesebb és tömörebb a bőröm, ráadásul nem is drága. Jobban bevált, mint a 8-as számú, esténként használva. Biztosan újra fogom venni.

Update: Sajnos valamit megváltoztattak, a szaga elviselhetetlenné vált számomra, lábkrém lett belőle, de nem annak vettem, akkor se, ha szépen hidratálja a sarkam bőrét. Leváltottam másik krémre, nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

TundiPapp

2017. június 17.

Jopofa termek.
Ranctalanito hatas 0, egy tubust hasznaltam el szoval nem tudom mennyire elozhet meg barmit is.
Viszont nagyon jo hidratalo! Jo sminkalap!
Pont annyit er, amennyibe kerul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Jopofa termek.
Viszont nagyon jo hidratalo! Jo sminkalap!
Pont annyit er, amennyibe kerul.

Kiki90

2017. június 1.

Az 1-es és a 11-es krémet felváltva használom már több mint egy hónapja és igazából semmilyen változást nem vettem észre. Amikor bekenem vele az arcomat 1-2 órán át érzem a hatását, hogy hidratál és puhává varázsolja a bőrömet. De utána ugyanolyan szárazzá válik mint előtte. A szemem alatti karikák se halványultak, amihez persze lehet, hogy a krémet legalább 3 hónapig kellene használni, de az arcbőröm szárazsága miatt inkább hanyagolom. Sajnos nekem nem vált be, pedig reménykedtem a pozitiv hozzászólások miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

szaboreka

2017. április 6.

17 vagyok, de a sok stressz és a száraz bőröm miatt sajnos a szemem körül illetve a homlokomon vannak kis ráncok. Mivel a Schüssler termékeket nagyon szeretem de a 8-as hidratáló krém nem igazán jött be gondoltam kipróbálom ezt. Nem bántam meg. Tökéletesen hidratál, egyből tömörebb lesz az arcom és nyugottan használom szemkörnyékre is mert elég gyengéd. 4,5-re pontoznám, mert még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

LegallyBlonde

2016. október 6.

Vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel. Ha lehetne 3.5 csillagot adnék, de mivel nem lehet, ezért kerekítek 4-re , mert azért amikor nagy bajban volt a bőröm ( stressztől és nemtörődömségtől, plusz kevés ivástól ) vagyis nagyon száraz, húzódó és vízhiányosan ráncos volt, akkor viszonylag hamar rendbe szedte, legalábbis a hidratáltság tekintetében. Azonban a valós kisebb ráncokkal ( 29 vagyok, és azért egy-két kilengést tekintve, 18 éves korom óta nagyon odafigyelek a ráncok megelőzésére...tehát azért nem barázdákat kellett volna eltüntetnie ) szarkalábakkal ez sem tudott mit kezdeni. Persze lehet, hogy valahol ez nem is reális elvárás egy krémtől, de ha már egyszer ráírják én szeretném azt kapni, amit ígér. De nem kaptam. Plusz ami zavar, hogy mostanra sok lett a bőrömnek - de nyilván ezért nem vonok le, hisz ez nem feltétlenül a krém hibája, hanem az én bőröm sajátossága - ezért aztán 1 óra múlva se szívódik fel rendesen, sőt van, hogy lemorzsolódik a bőrömről akármennyire keveset teszek. Úgyhogy most félre rakom, talán a decemberi-januári nagy fagyok idején újra hasznos lesz, de nekem amikor épp normál állapotban van a bőröm, sajnos túl sok. (lett 1-2 pattanásom is, ami rám meg aztán abszolút nem jellemző, nem tudom, hogy ez a krém okozta vagy a vitamin amit kb egyszerre kezdtem szedni a krém használatával, szóval ezért nem hibáztatom a krémet, csak élek a gyanúval, hogy ő is ludas lehet benne ).
Sajnálom, mert az összetevői nagyon szépek és nagyon bíztam benne. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem. Azért lehet, hogy az 1-es számú változatával teszek egy próbát, hátha az jobban nekem való lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Diyina

2016. augusztus 22.

A 3-mast, 8-ast, és a 11-est összekeverve használom esténként. Jók az összetevői és 75 ml-es méretéhez képest az ára is, ráadásul járt hozzá egy ajándék bőrradír az aktuális akció keretében, így gondoltam, kipróbálom. Nem bántam meg, szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

evipel

2016. május 29.

A Schüssler sókat és a krémeket már 10 éve használom, és mindenkit csak bátorítani akarok, hogy próbálja ki öket. Nagyon érdemes utána olvasni, mert ezek a sók biokémiai hatásuknál fogva valóban hatnak. Az egyetlen anti-aging hatást csak itt tapasztaltam. Ha valaki érzékenyen reagál a krém egyéb összetevöire, akkkor érdemes saját krémet készíteni, ami nagyon egyszerü. A porrá ledarált tablettákat, csak a dhu-tól, összekeverni egyéb kedvenc krémjével és kész! Az arcra reggel az 1-es este a 11-es ajánlott. Nagyon jól pótolja a vízhiányt a 8-as.
Minden sónak és krémnek saját funkcíója van, érdemes beleolvasni az interneten, bioenergetikus hu- gyogymodok- schüssler-só terápia. Ajánlott kúraszerüen a tablettákat is szedni, 3 hétig, utána 1 hét szünetet tartani. A Schüssler terápia nemcsak a szépséget ápolja, hanem egy nagyon fontos és egyszerü gyógymód kisebb problémákra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0