Schüssler

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Schüssler-féle sót tartalmazó (Nr. 4.) homeopátiás krém.Tágult erek az arcon (couperosis) ill. bőrgrízesség (mely nem csak a szem körüli területen, hanem bárhol jelentkezhet) esetén javasolt. 100% natúr összetevők.

Asianlover

2018. szeptember 27.

Igazi mentsváram lett ez a krém. Hónapok óta küszködtem száraz foltokkal az arcomon, plusz a rozácea ilyen-olyan fokban. Annyi krém után ez is a kezembe került a napokban, és valami csodás, milyen munkát végez az arcomon. Eddig a leghatékonyabb segítség, éppen a legkedvezőbb áron. Mindenképpen újraveszem!
Vastag, zsírosabb krém, de 1-2 perc alatt tökéletesen felszívódik. Illata kb 0.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Vastag, zsírosabb krém, de 1-2 perc alatt tökéletesen felszívódik. Illata kb 0.

nlivia10

2017. október 19.

Újra elkezdtem a rozaceámra keresni valamit, és feltűnt a Schüssler név. És muszáj leírnom. Életem legborzasztóbb élménye volt nekem is és mint egy rossz rémálom, kísért máig. 2016. januárjában rendeltem egy direkt rozaceára kialakított csomagot. 4000Ft-ért (Sch. 4., 10) Gondoltam, új év, új élet, új bőr. Amikor megjött, izgatott voltam, enyhe rozaceam volt/van, de akkoriban tudatosult csak bennem, hogy ez egy betegség, amitől jobb mihamarabb megszabadulni... Kipróbáltam rögtön (egy körömnyit használtam a feltételezett csodaszerből), gondoltam, meglepem a párom, hátha azonnal használ és smink nélkül tudok villogni neki, ha hazaér. Szóval felkentem (azt hiszem, a 4-eset), és vártam a boldogító hatást. Éreztem, hogy elönti a fejem valami iszonyatos forróság, belenéztem a tükörbe, és szinte lángolt a fejem, felduzzadt az arcom. Sokkot kaptam. Felhívtam sírva a párom, hogy lehet, hogy orvoshoz kell mennem, mert "leégett" a bőröm... Azonnal lemostam, de így is több órán keresztül tartott az a rettenet. Közben a párom is hazaért persze, emlékszem, le is fotóztuk a rákvörös arcom, hogy reklamálásnál tudjam mivel bizonyítani. Végül szimpla elállási jog érvényesítéssel visszaküldtem, és visszakaptam a pénzt. Soha többé nem akarom ezt a nevet hallani. Olyan rossz tapasztalat volt, hogy a bőrpírra való krém ezerszeres pirosságot okozott, hogy most is összeugrik a gyomrom, mikor erről beszélek, pedig tavaly januárban történt... Nálam mínusz csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

MariannKonkoly

2017. október 12.

Hiperérzékeny rosaceas bőrömre vettem, keverve használtam a 10-es krémmel. Sajnos a bőröm nem bírta, az teljesen belobbant tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Rien

2017. június 26.

Sűrű állaga ellenére jó kis krém és viszonylag hamar beszívódik, bár ez lehet, hogy bőrtípus függvénye is. A szemkörnyéket nem irritálta, ami jó pont. Sajnos nem látszik, hogy a tágult ereken segítene, inkább csak simán hidratálónak használom. Ezért nem tudok neki öt csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

TundiPapp

2017. június 17.

Nem tudom minek vettem meg, nincs ilyen borproblemam.
Nem hidratalt, nem volt jo sminkalap, kulonos reteget kepzett az arcomon...
szoval teljesen haszonlatan volt szamomra....de ugy latom azoknak is, akiknek a borukre ajanljak a termeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Nem tudom minek vettem meg, nincs ilyen borproblemam.
Nem hidratalt, nem volt jo sminkalap, kulonos reteget kepzett az arcomon...

csildiko60

Korcsoport: >54
2017. április 3.

Sajnos nem hallgattam a negatív véleményekre, pedig tudhattam volna mi lesz, hiszen nagyon érzékeny a bőröm. De bizakodtam.
Megvettem a 4-est és a 10-est is. Több mint 3 hét használat után feladom, mert egyre pirosabb az arcom. Úgy belobban mint még soha. Nagy csalódás, csak rontott az arcom állapotán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 3.

Aerdna

2017. március 5.

Teljes arcra nem tudom hasznalni valamelyik osszetevore piros ego foltokkal reagal a borom. Szem ala jo de csak keveset es jol el kell masszirozni. Nem irritalja a szemszeleket. Farsangi smink utan ezzel nyugtattam le a szetdorzsolt szemem aljat. Kicsit zsiros erzetet hagy elsore de egyebkent 10 perc es beszivodik. Az illata erdekes natur illat nincs vele problemam. A napibio-tol rendeltem 2100 ft-ert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

SBarbara

2016. december 29.

A pigmentfoltomon nem sokat segített, érdekes az állaga, könnyen szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

A pigmentfoltomon nem sokat segített, érdekes az állaga, könnyen szívódik.

lou

2016. szeptember 12.

Jézusom. Most vettem a rosaceás orcámra, ilyet még nem tapasztaltam. Belobbant, lilás piros lettem mind a két oldalt, irtózatosan ég az egész fejem. Nagyon szomorú vagyok, bíztam benne nagyon a sok hatástalan próbálkozás után. :( Erre nem az van, mint a többi csodaszerrel, hogy semmit sem segít, hanem minősíthetetlen, amit tett a bőrömmel.......
Látom, hogy sokaknak bejött, feltettem eladásra a 10-essel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Látom, hogy sokaknak bejött, feltettem eladásra a 10-essel együtt.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. március 22.

Már nem ez az összetétele a krémnek, mint ami fent látható. Változtattak - igen bölcs módon - az összetevőkön, és ami a legfontosabb, nincs benne a lime illat. Ez a lime nem, nem, nekem nem volt jó; a rosaceás, azaz eleve nagyon érzékeny bőrt nem okos dolog még direkt izgatni egy ilyen illattal. Az illat kivonása tehát klasszisokat javított a krémen, de más változás is van, az is előnyére. Finom, nem a zsíros bőrűeknek ajánlható, gazdagabb, teltebb, de nem kifejezetten zsíros(ító) krém. Nem egy krémzselé, vagy egy könnyű, hidratáló kis krém, hanem - jó értelemben - súlyosabb, de jól beivódik, szinte matt lesz a bőr utána. Az illata gyógyszertári tisztaságot idéz.
Jó tapasztalatom van a Schüssler-sókkal. Ez pedig a kettőnek, mármint a sók és a krém jó kombinációja. Azt azért tudni kell, hogy a Schüssler-sók hatóideje lassúbb, ez nem egy szteroidos gyulladáscsökkentő krém (!), nem egy-két hét alatt fejti ki a hatását, hanem hetek, hónapok kellenek, és a folyamatosság, a rendszeresség, valamint a belső sók alkalmazása elengedhetetlen. Érdemes türelemmel kivárni a garantált jó eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0