Schüssler

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Schüssler-féle sót tartalmazó (Nr. 4.) homeopátiás krém.Tágult erek az arcon (couperosis) ill. bőrgrízesség (mely nem csak a szem körüli területen, hanem bárhol jelentkezhet) esetén javasolt. 100% natúr összetevők.

NoraR

2016. január 8.

A termék két perccel a felkenés után heves allergiás reakciót okozott egy olyan személynél, aki egyébként addig semmire nem volt allergiás! A bekent hely feldagadt, pirosodott. Úgyhogy nem tudok, csak egy csillagot adni erre a "natúr" és "allergénmentes" termékre. Ha valaki újonnan próbálja ki, inkább először csak a kezén próbálja ki, nehogy hasonlóan járjon vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Andibandi

2015. november 6.

Minden arcmosás után bekenem vele az arcom,hamar beszívódik,nem ragacsos ,lehet rá sminkelni,szépen nyugtat. Jók az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

kremmina

2015. augusztus 30.

Ár-érték arányra ötös, száraz bőrre tökéletes és a rozaceát is kordában tartja. Nem találtam még ilyen hatékony hidratáló krémet ilyen áron. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

KissMarietta

2015. május 2.

Kb. 1 hónapja használom ezt a krémet a rosacea enyhítésére és egyenlőre nagyon elégedett vagyok. A pirosságot lényegében el is felejtettem:) Az illata és az állaga is kellemes, néha picit nehezebben szívja be a bőröm,de ez akkor gyakoribb, amikor közvetlenül előtte mosom le az arcom.
Szerintem a komolyabb stádiumú rosaceára már nem biztos hogy jó,de a kezdetlegesre mindenképp. Az ára pedig, más hasonló krémekkel szemben szinte minimális.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

annama

2015. március 12.

Az arcomon elég erős hajszálértágulatok voltak, piros volt a bőröm, ezért kezdtem el használni, és a világon semmi nem változott, illetve talán annyi, hogy eleinte apró pattanásokat okozott. Abbahagytam, és elkezdtem használni a sensai silk soothing krémet, nos, néhány hét alatt megnyugodott a bőröm, alig maradt hajszálértágulat. A sensai krém tízszer ennyibe kerül, de legalább nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Kay

2015. március 1.

Hajszálértágulatok, pirosság kezelésére kaptam és használom a 10-es társával együtt, így véleményt is egy füst alatt kapnak. Két hónapja használom őket esténként, a 4-est reggel is - alapozó alá nagyon jó -, mert könnyű, gyorsan felszívódó krémekről van szó (ez egy fokkal jobban igaz a 4-esre). Nagyon jól hidratálnak, a folyton hámló, mindig száraz arcbőröm pihe-puha és hámlásmentes mióta ezeket használom, már csak ezért is nagyon elégedett vagyok velük. Úgy vettem észre, mintha halványult volna a pirosság, de egyelőre semmilyen drámai változást nem tapasztaltam. Cserébe nem is kezdi ki a bőrt, nem irritál vagy nyom tele mitesszerekkel, és tényleg nagyon jól hidratál. Mindenképp el fogom használni mindkét tubust, és meglátjuk, tesz-e még csodát. Ha nem, akkor is szeretem, mert minden más hidratáló kencét félretehettem ezek mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

aniko112

2014. október 19.

Nem olyan régóta használom, de eddig tűrhető. Eléggé klinikai rosaceás eset vagyok, de az utóbbi időben nyugodt volt a bőröm, így ki mertem próbálni ezt a krémet. Mióta megvettem minden nap használom legalább 1x nappalra, néha este is. De nekem is mintha gyakrabban gyulladna be az arcom mostanában, de nem tudom, hogy a krém miatt van-e, minden estre nem kizárható. Bár pár napja megint normalizálódni látszik a dolog.
Viszont, ami nagyon pozitív, hogy hidratálónak nagyon bevált. Már nem száraz, nem húzódik a bőröm, azt hiszem ezt normalizálta. Használom még egy darabig, aztán meglátjuk segít-e a rosaceán is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

mizoka14

2014. április 5.

Rosaceás arcbőrömnek nem tett jót a mindennapos edzés, ezért keresni akartam egy olyan krémet, ami javítana a helyzeten. Sajnos ez a krém csak rontott a bőröm állapotán. Miután elkezdtem használni, már kb. két nap után éreztem, hogy többször "ég" az arcom, mint szokott, pár nap múlva már egész nap vörös volt a fejem és megjelent néhány kis piros dudor az arcomon. A krémet két napja nem használom, a dudorok eltűntek és az égő érzés is elmúlt, ezzel bebizonyosodott, hogy a krém okozta a kellemetlen tüneteket. Olyan volt, mintha felerősítette volna a rosaceát. 100%, hogy többet nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

josefin79

2014. március 22.

1-2 hete használom csak. Belsőleg szedek hozzá rozaceára való Schüssler sót, külsőleg pedig ezt a krémet. Idáig szeretem, mert kellemes az állaga, nem irritál, nem pirosít sőt, enyhén halvánította is a pirosságot az arcomon. Hajszálerekkel kapcsolatos változást egyelőre nem tapasztaltam. Egyszinten van a méregdrága, rosacea care készítményekkel, hanem jobb. Árban sem volt vészes. 2000 Ft alatt vettem, úgy emlékszem. Szóval megéri. Egyetlen hátránya, hogy nehéz olyan patikát találni, ahol egyből van és nem kell rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

csadri

2014. február 19.

Rosacea-s, érzékeny, rossz minőségű bőröm van. Nagyjából másfél hete használom ezt a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele. Megfelelően hidratál, kellemes a bőrömnek, és összességében elmondva egészségesebbnek is tűnik. Kevés elég belőle, nem zsíros, könnyen beszívódik és nem hagy semmilyen fényes réteget. Eddig maximális pont jár neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate