Schüssler

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Schüssler-féle sót tartalmazó (Nr. 4.) homeopátiás krém.Tágult erek az arcon (couperosis) ill. bőrgrízesség (mely nem csak a szem körüli területen, hanem bárhol jelentkezhet) esetén javasolt. 100% natúr összetevők.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zalarenci

2013. december 19.

Én sminkelés előtt szoktam használni, mert egyenetlen a bőrfelszínem, így már csak minimális alapozót teszek fől meg persze egy kis szempilla spirált és jól érzem vele magam egész nap. Azért és szeretem az alapozó alá tenni, mert se nem szárad se nem zsírosodik így ki a bőröm és tényleg reggeltől estig bírja a strapát a sminkekm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

brigi.88

2013. december 16.

Az összetevők között a Schüssler só a hivatalos inci nevével szerepel, valószínű ez kerülhette el a figyelmed :) és pont ez az a só, ami a rosaceará hat! Nyilván, ha már nagyon eldurvult a dolog önmagában a krém nem fogja megváltani a világot, de nagyszüleimnél pl, hatásos volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

juhaszilona

2013. december 15.

Édesanyámnak nagyon bevált a rosaceas bőrére, én kifejezetten tudom mindenkinek ajánlani, mert mi már több féle kencét is kipróbáltunk, de ez tűnik a leghatásosabbnak! Ráadásul roppant mód örülök annak is, hogy nem sok 10ezer forintot kellett költenem, egy próbát mindenképpen megér, még ha kétségeid is vannak első alkalommal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate