Schüssler

Ár:   3275 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Kiszáradt, vízhiányos bőr hidratálására, elernyedt rugalmatlan bőr mindennapos ápolására, így a narancsbőr kezelésére.

Schüssler sók egyedülálló kombinációja bőrfeszesítésre kifejlesztve. A calcium fluoratum és natrium chloratum ásványi sók visszaállítják bőre vízháztartásának egyensúlyát és a kötőszövetek rugalmasságát.

Bio shea vaj és argán olaj tartalmának köszönhetően táplálja és puhává varázsolja a száraz bőrt. Narancsbőr  kezelésére kiváló natúr krém, melyet kismamáknak és babáknak is ajánlunk!

mujerconfused

2020. február 8.

Egy pár hónapja találtam meg, még szintén a KM boxból. Az egyetlen pozitívuma h könnyen felszívódik, a szaga szerintem borzalmas és szinte semmit nem hidratál, a narancsbőrre pedig semmilyen hatással nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Evelyn31

2018. november 20.

Még KM Boxban volt. Egy pár használat után,már fel is adtam a további próbálkozásaimat vele kapcsolatban...mire oda került a sor mindig a másik testápolómhoz nyúltam. Egyszóval nekem nem jött be,illetve az illata is számomra kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Narkni

2018. november 12.

Nagyon szeretem, könnyen felszívódó krém!
Szépen hidratál, bár narancsbőrt illetőleg nem látok még változást! (2 tubust használom)
Az illata remek!
Nem lesz kedvenc darab.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon szeretem, könnyen felszívódó krém!
Az illata remek!
Nem lesz kedvenc darab.....

Nindzsuuu

2018. július 24.

Fenekemre és combomra használom. Meg kell, hogy mondjam, hatásos!
Az illata igazán frissítő, nekem hűs érzetet hagy maga után. Szeretem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Fenekemre és combomra használom. Meg kell, hogy mondjam, hatásos!

drica

2018. március 18.

Erősen citrusos, friss illata van. Nem nagyon hidratál, így télen kb semmit sem ér nekem. Most kipróbálom narancsbőrre...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Loona

2018. március 5.

Hát én minden egyes használattal egyre jobban várom a napot, amikor végre elfogy... szerencsére alig van már benne, de valahogy mindig a másik bontott testápolóért nyúlok inkább :P

KM boxban volt, és bár volt másik bontott testápolóm, és én egyet is marha lassan használok el, nem sokkal a doboz megérkezése után kibontottam, mert kíváncsi voltam rá. Általában szeretem a citrusos illatokat, és beleszagolva még ez sem tűnt rossznak (így egy enyhe citrusos illat érződött csak) - hát kinyomva az lett, és egyre rosszabbnak érzem minden egyes használattal :P nem változott, nem romlott meg, még mindig olyan a szaga, mint legelőször volt, csak szimplán egyre jobban utálom... éles, szúrós, az én orromnak konkrétan büdös - a korábban említett szúnyogirtó találó hasonlat...

Ha az illattól függetlenül próbálom értékelni, sajnos akkor sem teljesít sokkal jobban: hidratálása az én zsíros bőrömnek elég, de kiszáradt, vízhiányos bőrre szerintem nagyon kevés lenne - ami azért gáz, mert kifejezetten erre ajánlják... A híg állaga tetszene, de sajnos itt is van egy 'de': pár másodpercig még jól oszlatható, kenhető, utána viszont valahogy mintha kettéválnának az alkotóelemei, a könnyen kenhető rész eltűnik,a maradék pedig tapadós-húzódós-ragacsos bőrtépős érzetet kelt, ahogy tovább kenegetem vele magam. A narancsbőrre gyakorolt hatását szerencsére nincs min tesztelnem, emiatt ezt értékelni sem tudom.

A fenti tapasztalataim alapján akkor sem vásárolnám újra, ha drogériás ára lenne. Elhasználom, de nem szívesen, és ha teljes áron vettem volna meg, akkor diplomatikusan szólva is kifejezetten durcás lennék. Két csillagot kap jóindulattal azért, mert a box miatt jutányos áron jutottam hozzá, és mert legalább irritálni nem irritált (az orrom ellen elkövetett merénylettől eltekintve).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Bradshaw

2018. február 20.

Beauty boksz-ban kaptam. Ráadásul kettőt. Rendszeresen kenem magam vele, de nem tapasztaltam sajnos változást. :( már a 2. felénél járok. Én nem tudom.. a Schüssler kozmetikumoknak direkt van ilyen büdös illata?! Eddig egy terméké sem jött be. Általános hidratálónak jó lenne, ahoz viszont baromi drága. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

pipicsirke

2018. január 9.

Egy csodaszer de tényleg!Combomra- fenekemre használtam el egy tubussal és sokkal simább feszesebb lett tőle a bőröm! Most azt várom mikor lesz a márkánál valami akció és rögtön lecsapok rá megint :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Yummy

2017. november 19.

Km boxban volt. Jó volt kipróbálni, de magamtól nem venném meg. Nekem lassan szívódott fel, de a hidratálása szuper. Az illata elmegy, az elején érezni aztán elillan. Feszesítő hatást nem éreztem, de az összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

angi9207

2017. november 17.

Szintén KM-boxos szerzemény. Ezidáig félre volt téve, mert én nem szeretem a testápolókat egyáltalán, nem is használok. De a kezem olyan szinten szárad a munkámból kifolyólag, hogy véresre reped, és olyan ráncos, hogy egy 80 éves néni megirigyelhetné. Rettenetes. Nem akartam venni kézkrémet, így ezt kaptam elő. Azt kell mondjam, hogy kellemesen csalódtam. Nagyon szépen rendbe rakta a kezem, szépen kisimult a bőröm, a szárazság nagy része eltűnt, és a körömágyam sem olyan csúnya mint ezelőtt. Igaz, nehezen szívódik fel, de ha megtörtént, akkor nem hagy ragacsos érzetet, csak pihe-puha bőrt. :) Sajnálni fogom ha elfogy, de nemhiszem, hogy megveszem, mert hiába sokat segített, nem érzem az igazinak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0