Schüssler

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Schüssler natúr rózsavizes arctonik értékes hatóanyagaival kíméletesen tisztítja és regenerálja a bőrt. Dr. Schüssler-féle Nr.8-as ásványi sóval mélyhidratálást biztosít, a mennyei illatú damaszkuszi rózsavíz feszesítő hatásáról ismert, míg a hamamelis víz tonizálja a bőrt és összehúzza a pórusokat. Ezen felül a flavonoidokban gazdag akácméz nyugtató hatással rendelkezik. A parfüm természetes illóolajból készítve.

zsuzzzsi

2019. november 4.

Az én bőröm mindent bír, eddig nem sok dologra reagált érzékenyen, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen natúr termék fogja hazavágni. Rózsavizet gyakran használok, szeretem, legutóbb ez került a kosaramba erre a célra, gondoltam ebben még plusz hatóanyagok is vannak, nem lehet baj belőle. Hát tévedtem. Megtisztított arcra vittem fel belőle pár pumpányit, és pár perc múlva már éreztem is az égető érzést, a bőröm orca tájékon teljesen kipirosodott, és kellemetlenül égett. Natúr termékek esetén is előfordulhat persze irritáció, na de egy rózsavizes arctoniknál??? Az illata sem a megszokott rózsavíz illat, annál jóval "porosabb", már-már kellemetlen, de ezt még el tudnám nézni neki, ha hatásában nem lenne ilyen rossz. Számomra ez teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

bernadettu

2019. június 25.

Egy alkohol mentes arcpermetet kerestem és egy bioboltban megláttam ezt, vélemények olvasása nélkül meg is vettem, mert hallottam pár helyen, hogy a rózsavíz kiválthatja a Fix plust.
Próbáltam sminkre is, és bár nem ez a funkciója, a porosságot elvette, de nagyon rossz a porlasztója, inkább köpködi a permetet, aztán közvetlenül arcra permetezve sajnos irritált, tiszta piros lett a bőröm.
Láttam a csomagoláson, hogy testpermetként is lehet használni, szóval most így használom, de nagyon vigyázok, hogy a nyakamra ne kerüljön belőle, mert iszonyatosan szárít.
A két csillagot azért kapja, mert legalább hűsít, az "illata" szerintem is borzalmas (ilyen állott rózsacsokor illata van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Kristalymolylepke

2019. március 28.

Örülök, hogy vásárlás előtt nem olvastam a vélemenyéket, ugyanis akkor biztosan nem vásároltam volna meg.
Nekem nagyon nagyon bevált!! Érzékeny, rosaceás bőröm van, olyan szépen megnyugtatja, hogy csak na. Az illata is szuper finom, mióta használom, nap közben alig fényesedik ki a bőröm. Nekem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

boszetim

2018. november 29.

Az egyetlen terméke a márkának, ami nagyon nem vált be. Kétszer próbáltam, mindegyik alkalommal le kellett mosnom.
Csípő, feszülő érzést váltott ki.
Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Csípő, feszülő érzést váltott ki.
Az illata sem tetszik.

Asianlover

2018. október 18.

4 csillagot adok neki, mert sajnos arcon nem tudtam én sem használni belobbantotta a rozaceám. - ez egyébként véglegessé tette abbéli döntésemet, hogy nem próbálkozom többet a rózsaolajjal... a Lancôme bőrradírja sem jött be..., nem vagyunk kompatibilisek :( -
Viszont on-line rendelésnél 15 napon belül pénzvisszafizetési garanciát vállalnak, ami nagyon szimpatikus. Már éppen tettem volna oldalra, hogy ok, akkor visszaviszem, amikor megláttam a többi véleményt, hogy testre is kipróbáltátok. Így én is adtam neki egy esélyt nyakon és dekoltázson, utána a szérumot használtam. Annyira finom puha lett a bőröm, hogy elhatároztam, megtartom őket dekoltázs ápolónak. 30 felett ez sem árt, ugyebár... Így végül is nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

sztinke

2018. szeptember 20.

2018. március 6.: Van bevált arctonikom, viszont az drágább kategóriás. És mivel a Schüsslernek más termékeit nagyon szívesen használom, gondoltam ez is megér egy próbát, olcsóbb, mint az eredetileg használt tonikom, sőt még akciós is volt.
Nincs vele túl nagy problémám, de valahogy nem is veszem elő szívesen. Nincs semmi hatása, nem érzem, hogy tonizálná, hidratálná a bőröm és minimálisan sem csinál semmit a pórusokkal (bár ezen lepődtem meg legkevésbé). Ha pedig éppen nyűgös a bőröm, még csípi is. :(
Nyáron, frissítő spraynek talán egyszerűbb lesz elhasználni, de újra venni nem fogom.

Update: Tényleg kipróbáltam a nyáron testre és oda egész jól használható. Frissít és hidratál is valamennyire. Ha testápoló előtt használom, fokozza a testápoló hatását és könnyebb vele bemasszírozni is. Ettől még az értékelésemen nem módosítok, mert amire megvettem, arra nem használom, de legalább a megvett flakon nem megy kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

reni24

2018. június 30.

A márkától elég sok terméket kipróbáltam amit egytől egyig szerettem is, de sajnos ez a termék nem ebbe a kategóriába tartózik. Az én börőmet nem tonizálja, hidratálja és a pórusösszehúzó hatását se vettem észre az alkalmazása mellett. Az illata viszont kifejezetten tetszik ezért is kap két csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Maja1380

2018. március 6.

Sajnos nekem nem vállt be égett piros volt tőle az arcom.Másnak lehet, hogy jó de az én bőröm nem tolerálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

szamocapetra

2018. február 19.

Nem lett sajnos a kedvencem. Többször félreraktam, aztán visszatértem hozzá. Szeretem, mert mint vártam is a rózsavíz elmulasztja a bőr pirosságát és a pórusokat is összébb húzza, viszont ha sokat használom új, furcsa pattanások/dudorok jönnek elő. Talán ezért merem csak heti kétszer használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

pipicsirke

2018. január 9.

Szeretem a márkát, de ezzel sajnos nem tudok kibékülni, csípi a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Szeretem a márkát, de ezzel sajnos nem tudok kibékülni, csípi a bőrömet :(

Antioxidánsok: Beta Vulgaris Root Powder
Hidratálók: Honey

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.