Schwarzkopf

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Samponok

Ez a leheletfinom, szulfátmentes hajerősítő sampon gyengéden tisztítja és regenerálja a meggyengült, vegyileg túlkezelt hajat. A Bond Connector technológiának köszönhetően újjáépíti a hiányzó- és kiegészíti a sérült kötéseket a haj belső szerkezetében, valamint lezárja a hajfelszín kutikula rétegét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsannaorban

2021. február 18.

Szerettem az illatát, de csodát nem tett. Samponhoz mérten jól teljesít, nem okoz csalódást, de nem éreztem hatalmas késztetést, hogy leragadjak nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Burya

2020. július 22.

Ez a termékcsalád egyetlen igazán hasznos tagja számomra. Megvettem az egészet, de nekem a többi nem igazán vált be, szerintem a Kallos termékek messze jobbak és olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

pankusz

2019. december 27.

Mintát kaptam belőle és a maszkjából. Egész jó sampon, a maszkkal együtt puhább lett a hajam. Az illata elég erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Kimi

2018. augusztus 11.

Röviden nagyon utálom ezt a sampont. :D
Csak azért vettem meg, mert a fodrász azt mondta hatékonyabb ezzel a pakolása. Biztos az a baj, hogy nem vagyok szakértő de ebből egy borsónyi édes kevés pláne hogy nagyon minimálisan habzik. Csak hajvégekre használom, mert a fejbőrömön zsíros érzetet hagy. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy huzamosabb ideig használjam. Biztos jó, én nem tapasztalok pozitív hatást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Röviden nagyon utálom ezt a sampont. :D

Enjoy86

2018. április 4.

Nagyon száraz, göndör hajamra ajánlotta a fodrászom. Megvettem hozzá a pakolást és a leave-in spray-t is. Fél évig használtam, ezalatt az idő alatt nagyon rossz állapotba került a hajam, még jobban kiszáradt és csúnyán töredezett vége. Nem állítom, hogy ezek a termékek tették tönkre, de az biztos, hogy semmilyen pozitív hatással sem voltak a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

lorafair22

2018. március 5.

Megjelenését követően elsőkként rendeltem meg a Schwarzkopf weboldaláról az egész szettet, bízva hogy ez jó lesz a nagyon sûrû, göndör hajamra. Tényleg nem tudom mit csinálhatok rosszul,már többször próbáltam, de nekem pont az ellenkezô hatást váltja ki, sprôd es száraz lesz a hajam, a hajvégeim meg szétállnak..:( még a fodrászom is csodálkozva kérdezte hogy mi történt a hajammal..:,( szóval nekem sajnos nagyon nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.