Schwarzkopf

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   15 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 16.

Kiszerelés:   15 x 1 ml
Kategória:   Hajápolók

A koncentrált formula hajtöredezés elleni technológiával növeli a mindennapi hajápolás hatékonyságát, az azonnali intenzív ápolásért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tike84

2020. június 25.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon töredezik a hajam, ez segitett helyreállítani. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil