Schwarzkopf

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. április 7.

Kategória:   Hajfestékek

Hajvilágosító spray, 1-2 árnyalatot fokozatosan világosít.

Luxus gyöngy kivonattal a valóban gyönyörű és ragyogó hajért, mely a Schwarzkopf és Claudia Schiffer együttműködése révén jött létre.

Anett0721

2019. január 16.

Használtam jópár hónapig ezt a spray-t, az akkor természetes sötétszőke hajamra. Szépen vilagosított már első használatnál, kb. heti 1, majd kétheti 1 alkalommal fújtam hajmosás után. A szaga viselhető volt, de ha beletúrtam a hajamba, az ujjaimon éreztem hogy ragacsos és hajfestékszagú lett az ujjbegyem... Egy idő után abbahagytam a használatát mert nem lehetett csak hajtőre fújni hisz a fejbőrre is jutott azt meg nem akartam, a hosszán nem használtam csak első-második alkalommal.
Hatásra imádtam, de egy idő után sárgult. Tény, hogy ez nem folyamatos használatra lett kitalálva, én sem mertem tovább használni pár hónapnál. Összességében hozta amit vártam tőle, de lehetne illatosabb és lehetne benne "gyárilag" valami anti-yellow anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Lunaria5

2017. augusztus 18.

2-3 eve hasznaltam a sotetszokes/vilagosbarnas hajamon, szepen kivilagositotta, bar nagyon szárít es borzaszto a szaga... Utaltam, de ha hajmosas elott van megcsinálva ugy kibírható. Valoszinuleg most is ezt veszem ujra mert megint sotet a hajam es vilagosabbat szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

denbri

2017. június 26.

Eredetileg nagyon sötétbarna hajam van, viszont már 2010 óta használom folyamatosan, és tényleg olyan színű a hajam mintha egész évben a tengerparton szörföznék :) Soha előtte nem festettem nem színeztem, csak ezt használom kéthetene egyszer. Tény, hogy szárítja a hajat, de azért életben lehet vele maradni (derékig érő hajam van), és az eredmény kárpótol mindenért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

gabcsyyii

2017. április 18.

Teljesen olyan a hatása,mint a sunkiss tropical-nak,csak ez nincs agyon reklámozva .Az illata nem túl erős és ezt szeretem benne.Ha világosítani szeretném a hajamat szívesen használom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

mincson

2017. január 3.

Világos tincsek vannak a hajamban (balayage), viszont amikor csinálták inkabb vöröses-barnás árnyalatúak voltak. Egy idő után kezdtek besárgulni, így gondoltam megpróbálom ezzel kicsit szőkébbé varázsolni a hajamat. Sikerult is, nagyon meg vagyok vele elégedve. Én hajmosás előtt használom, kb 15-20 percig rajta hagyom és utána lemosom, mivel nekem picit összeragasztotta a hajam, amikor hajmosás után használtam.
Minimálisan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Minimálisan szárít.

gingerbloo

2016. november 29.

Én ezt a terméket közel két éve használom. Természetesen világos barna/sötét szőke hajam van, göndör, a tetején gyorsan zsírosodó, alul nagyon száraz és töredező hajam van /volt ( azért volt, mert azóta jobb samponom és hajápolóim vannak, amik ezt a problémát megoldják). Nekem drasztikusan sokat világosított a hajamon, kb 4-5 árnyalatot simán- Elvileg csak világosítja az eredeti hajszínt, nekem valéahogy mégis mindig olyan sárga volt tőle a hajam (ilyen tónusu lenne az eredeti hajszínem a pigment nélkül....? nem tudom). Arra használtam ugyanennek a márkának a hamvasító pakolását, az nagyon jó. A spray szaga rémes, bőrrel nem érintkezhet, mint ahogy az fel is van tűnttetve, mert hidrogént tartalmaz. Ezt midnen logikusan gondolkodó ember tudja, hogy gyakorlatilag lehetetlenség elkerülni teljes mértékben. Alapvetően meg vagyok ekégedve a hajszínemmel, a termék ára is jó, azt teszi amit ígér illetve többet is. Azonban szémomra nehéz az adagolása. A szórófej nem valami finom rajta, így nehéz szépen eloszlatni a hajtöveken. Mindig de mindig lesz nevöséed, nem tudsz vele mit kedzeni. Nehéznek tartok csak azokra a részekre fújni, ahol a lenövést akarom világosítani, így sok olyan helyre is kerül, aholmár túl világos. Így a hajszínem kb ilyen: a teteje az eredeti szín, a haj alsóbb rétegeiben is az eredeti, a nagy részében mézszőke egyes tincseken meg szinte tejfölszőke. Nem fogom tübbet újravenni pedig vagy ötöt minimum elhasznáéltam, elegem van abból, hogyilyen egyenletlen a színem. Most a john frieda-sat vettem újra, az állítólag jobb. Én nem tapasztaltam irritációt és nem lett tőle szárazabb a hajammint eredetileg, nem töredezik és nem is égett le. Alapvetően jó, de a rossz pumpa miatt könnyen le lehet rontani az egész hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Heroina

2016. május 9.

Nekem most fogyott el egy flakonnal, és imádtam!
Előtte hajszokito kremet hasznaltam, annak nem volt szinte semmi hatasa ehhez képest. Nem emléxem már menniért vettem, de mindenképp ujra fogom! bár kisse sokallom az árát,,, de a hatas miatt muszaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Nekem most fogyott el egy flakonnal, és imádtam!

annushka88

2016. március 30.

Ezt, meg a letisztultabb dobozos tesojat hasznalom, mert egy ideig csak utobbi volt a rossmannban, erre meg azt hittem ugyanaz valami prolisabb dobozban, ugyhogy ebbol is vettem. En nem tudok koztuk kulonbseget tenni.

Nincs viszonyitasi alapom, ugy irok rola. Termeszetes eleg vilagos hideg szoke hajam van, nyaron ragyogo, ahogy jon a hideg, ugy fakul.
Csak az arcom korul hasznalom, csip is, meg nagyon szarit, utana masnap mosni kell, mert vattapamacsos allaga lesz tole a hajamnak Cserebe csodaszepen a tovek, amiket a napocska sugarai mar nem lattak a hidegben a vegekhez alakulnak. Mostanaban vettem eszre en is, es szova is tettek, hogy a hajam bizonyos fenyben VOROS., es el is gondolkodtam a genetikamon, mert hogy az nem lehet, mindig is hideg szoke hajam volt, arra jutottam, hogy lehet ettol a termektol lett voroses a hajam?? Nem tudom, meg, hogy nagyon zavar e , mert ennel konnyebb kimeletesebb szinfrissitest nem tudok sajna, ronda nem lett, csak mas. Pedig osztol idaig a masikkal valtva osszesen kb 6x hasznaltam, ugy kb havonta :(

Vettem baratnomnek is, neki fodrasz szemmel (az nem az en szemem, csak a skala szerint) meg szoke a haja. Nem fodrasz azt mondana, hogy barna. Az o hajat meg sem erintette, semmi valtozas nem lett rajta, se szokulet, sem vorosodes, ugyhogy a doboz hatan levo tanacs, miszerint tenyleg a vilagos hajuaknak iger valtozast, igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

gojibogyo

2016. március 26.

Szőkés barna hajam van, amit nyáron, ha sokat vagyok napon és vízparton akkor szépen kiszív a nap, természetes "melírcsíkos" hatást keltve.
Sajnos az elmúlt egy két nyáron, nem volt alkalma kiszívnia a napnak.
Ezért vettem meg ezt a spray-t. A DM-ben pont akciós volt ( 900 ft), miért is ne próbálnám ki!
Eddig 3-szor használtam, nem a teljes hajra, hanem tincsekre fújtam. Pont azt kaptam amire vágytam, természetes hatású enyhén nap szívta hajat. Sokan írták, hogy kiszárította a hajukat. Az enyémet szerencsére nem, bár tettem is ellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Sajnos az elmúlt egy két nyáron, nem volt alkalma kiszívnia a napnak.

Kamillavirag

2016. február 7.

Már egy használat után is látszott az eredmény, de aztán még egyszer befújtam majd a hajvégeket még egyszer hogy ott legyen a legszőkébb. Mivel olvastam hogy nagyon szárítja a hajat így nem sokkal hajvágás előtt használtam hogy a száraz hajvégeket úgyis levágjam majd. Egy ideig tényleg kicsit száraz lett a hajam de azért nem volt annyira vészes mondjuk amúgy is mindig használok balzsamot és hajolajat. Nekem nagyon tetszik így a színe a hajamnak. Pont olyan színe volt ami az a kifejezett se nem szőke se nem barna amolyan seszínű. Most pedig nem lett aranyszőke de határozottan szebb színe van. Megjegyzem többször nem fújnám be az egész hajat mert szerintem 2-nél több fújás után kezd sárgás színbe váltani szőke helyett. Mikor lenőtt az elég kellemetlen volt de azt csináltam hogy a hajtöveimet csak egyszer fújtam be kettő helyett és így nem egy egyenes vonal a lenövés helye hanem szép átmenetes. Én meg vagyok elégedve vele. Nyáron valószínűleg használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0