Schwarzkopf

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lichike, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes szőkítőkrém- precíz és egyenletes felvitelt tesz lehetővé a szabadkezes hajszínváltoztató technikák számára. 6-7 színmélységig terjedő világosítást biztosít és erősíti a hajszálak belső kötéseit.

Lichike

2019. május 26.

Nem vagyok fodrász.
Már többször használtam itthon hajszőkítéshez. Kellemes az illata, nem porolódik egyáltalán, mint a porváltozatok. Ebből adódóan nem tüdőzök le semmi káros vegyszert úgy mint a poroknál. Nekem ez volt az első szempont, amikor ezt választottam, mivel a por verziók nagyon irritálják a nyálkahártyám még órákkal a festés után is. Ammóniamentes, és szabadkézzel is felvihetó. Egyáltalán nem marja se a kezemet se a fejbőrömet. 4-es 5-ös színmélységű hajamat szépen leszívja 9-es, 10-es színmélységre 30 perc alatt 6%-os oxival. Akik szeretnek otthon kisérletezgetni, azoknak csak ajánlani tudom, mert szerintem biztonságosabb a használata, mint a különféle poroknak. Persze ezzel is le lehet égetni a hajat, szóval csak ésszel! A már szőkített tincseket simál le lehet vele égetni, ne tévesszen meg senkit a kötéserősítő anyag, ami benne van. Viszont nem szárította ki a hajamat annyira mint egy olcsóbb hajszőkítőpor.
Sok alakalomra elég. Már vagy négyszer használtam, és még mindig megvan a fél tubussal, szóval ha leosztjuk az árát, még mindig megéri megvenni. Nekem bejött, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Nem vagyok fodrász.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-30
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-30
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!