Schwarzkopf

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: req, Módosítva: 2022. február 9.

Kategória:   Samponok

• Méregtelenítő szerekkel eltávolítja a szennyeződéseket.
  • Visszaadja a szőke haj tisztaságát és élénkségét.
  • Megerősíti a hajszálakat belülről kifelé keratinnal és selyem por kivonattal.
  • Fenntartja, védi és megerősíti az ikonikus szőke színt.
  • A haj puha, sima és ragyogó lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hrikarda

2021. július 4.

Nagyon meg vagyok elegedve ezzel a termekkel, tetszik hogy szulfatmentes, mert nem szivesen szaritom a szokere festett hajamat meginkabb. A szinet szepen tartja tole a hajam, se nem sargitja se nem hamvasitja ez a verzio, tenyleg minden szokere jo valasztas. A maszkkal egyutt hasznalom, es a lila olajat is megvettem melle. Ez a kombo szepen rendben tartja a szokitett hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

fleonora

2021. június 21.

Erősíteni tudom az előttem elhangzott pozitív vélemények táborát. Sötétbarna hajam, kb egy éven keresztül volt szőkítve, hogy természetes és kevésbé ártalmas módon legyen kivilágosítva. Így most barnás, szőke melírokkal, a természetesség jegyében. Fodrászom ezeket a termékeket használja és az illata engem nagyon megfogott. Viszonylag szép összetevők, szulfát lighti verziója van benne és szilikonmentes. Nyilván nem csupa zöld az INCI, de professzionális samponról beszélünk, így nyilván nem azok használják akik a bio és a mindenmentes termékek hívei. Amióta tudatosan kialakítottam a hajápolásom, 15 centit nőtt a hajam, ami előtte folyamatosan tört. Én a Notinon vettem, az első tubus után egyből a literes fodrász méretet, januárban, és heti 1x hajmosással még most is bőven van a flakonban! Ötös!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

SaraSzoke

2021. június 15.

Nekem 9esre van szőkitve a hajam hamvas szőkére több mint 10 éve. Emellett a hajam hosszú, a könyökömig ér.
Nekem ez a nagybetűs SAMPON! Komolyan még a hajvégeimet is meg szoktam vele mosni mert olyan jót tesz a hajamnak. Hidratál, erősit, szuper! A pakolással együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

emiko

2021. május 17.

2 év szőkítés után találtam rá. Szépen lassan dolgozik, de minden hajmosás után érzem hogy jobb a hajam szerkezete. Szeretem hogy "professzionális" illata van, sokáig megmarad a hajban. Az 1 literes kiszerelést vettem meg, jó ideig elég lesz. Ezzel a samponnal lényegesen lassabban kopik ki a szín a szőkéből, mint bármivel amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Reku_08

2021. május 3.

Nagyon szeretem a sampont, illetve a hozzá tartozó balzsamot is. Szőkített hajam puha lesz tőle, és egyaránt hidratálja a fejbőrömet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

Kmerci

2021. április 29.

Nem gondoltam volna, hogy van olyan sampon, ami mellé nem kéne balzsamot is használnom, de ez egyedül is megállná a helyét, hogy selymes legyen a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Victory13

2021. április 27.

Már lassan egy éve használom ezt a sampont, és nagyon szeretem. Rövid próbálkozásaim voltak azóta más samponokkal is, de egyik sem hozta ezt a hatást, mindig visszatértem ehhez. Az első sampon, amitől már hajmosás után, balzsamozás előtt puhábbnak érzem a hajam.
Balzsamjával együtt is próbáltam, az is egész jó volt, bár ott úgy éreztem, hogy más (olcsóbb) termékkel is ugyanezt a hatást értem volna el.
A hajam szőkeségén nem vettem észre változást a sampontól, de természetesen is sötétszőke hajam van, pár világosabb highlight-tal, ami nem szokott sárgulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.