Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Samponok

Hajhullás elleni ápoló sampon - speciális hatás a hajhullás ellen - aktiválja a hajhagymákat és serkenti a hajnövekedést - szabadalmazás alatt álló formula karnitintartaráttal és taurinnal

Az ACTIV Dr. Hoting titka az új, aktív összetevőket tartalmazó speciális komplex.  Ennek legfontosabb alkotórésze az emberi szervezetben is megtalálható karnitin-tartarát. A teszteredmények szerint a karnitin-tartarát úgy stimulálja a hajgyökerek energiaellátását, hogy elősegíti a nagy energiájú foszfátvegyületek szállítását a szőrtüsző sejtjeiben. A karnitin-tartarát használatával ezenfelül a haj növekedése is fokozódik, és mivel a haj hosszabb ideig marad növekedési fázisban, a szer hajhullás elleni hatása érzékelhető.

Az ACTIV komplex másik hatóanyaga a taurin, amely fokozza a karnitin-tartarát hatását. Az ACTIV Dr. Hoting formulájában használt taurin úgy gyorsítja a hajnövekedést, hogy serkenti a fejbőr szőrtüszőinek működését, és ezáltal fokozza a hajgyökerek energiaellátását. A bíbor kasvirág kivonat kiegészíti a karnitin-tartarát tulajdonságait, a hajgyökerek növekedési zónájának működését stimulálja.

Kiszerelés: 250 ml

mujerconfused

2015. szeptember 29.

Találtam otthom még egy tubussal :D nagyon szuper, érezhetően puhább és erősebb a a hajam tőle, erős hajhullásom nem volt, de még az a kevés is lecsökkent, remek termék, kár, hogy már nem nagyon lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

rohodi.mariann

2013. április 8.

A Blaha téri Müller-ben most vettem 2000 Ft-ért
Vékony szálú kevés hajam van.
Kb 2 évvel ezelőtt használtam egy üveggel. Már 1 hét után ,minden más napi hajmosással, elmúlt a hajhullás és úgy nőtt mint a bolondgombamba + volt tartása a hajamnak és egészséges, fényes volt a hajam. De én bolond átálltam a szilikonmentes csodákra és teljesen hazavágtam a hajam (fél évig). Teljesen rábízom magam erre a samponra, ha az elmúlt 2 évben nem változtattak az összetételén akkor csodát fog művelni a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

A Blaha téri Müller-ben most vettem 2000 Ft-ért
Vékony szálú kevés hajam van.

stella07

2012. június 11.

Sajnos itthon egy ideje nem kapható(dm,rossman,tesco volt a lelőhely). Nagyon sokáig használtam.Először csak a pink csomagolás miatt vettem meg:). Szőke hajam ezzel növesztettem le. Dús és puha volt tőle a hajam. Néha még a balzsamot is elhagytam, ugy sem volt gondom a kifésüléssel. Nemrég sikerült újra beszerezni (Ausztriából), 1 év kihagyás után újra bevetem(: Az illata kellemes, mivel újra szőke lettem a balzsam mindenképpen kell mellé. A hajnövés tényleg kicsit meggyorsul. Nem kell hatalmas sebességre gondolni, de 1-1 tőfestésnél feltűnt a különbség azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.