Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2014. március 29.

Kategória:   Hajápolás

Olajos hajfény szérum festett hajra UV szűrővel a szikrázóan fénylő hajért. Használható hajmosás előtt, hogy lezárja a hajszálakat és benntartja a színt, hajmosás után a nedves hajra hajápolóként vagy szárazon a kész frizura ragyogóbbá tételére. Ultime-4 complexet: gyöngykivonatot, pantenolt, finomított proteint és keratint tartalmaz.

Kiszerelés: 75 ml

Etie

2017. december 16.

Legjobb hajvégápoló, amit próbáltam!
Az illata szerelem, a hajam pedig kifolyik a kezemből ez után (száraz, szőkített, vastag szálú)
Most kipróbáltam egy másikat, ami olcsóbb, de rá kellett jönnöm hogy ez megéri az árát. Alig várom hogy ez a mostani elfogyjon, és újra vegyem. ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Legjobb hajvégápoló, amit próbáltam!

Vikic20

2017. július 10.

Anno 300 Ft-ért vettem 4 darabot egy kis boltban. Imádom. Hajmosás után 1-2 pumpálásnyit teszek a hajamra. Ha eszembe jut, akkor 3-4 naponta is. Nagyon kellemes az illata és szuper puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Dominika28

2017. június 17.

Pár éve kaptam rá a DM-ben egy kupónt és így jutottam hozzá. Azót több alkalommal is újra vettem mvel nagyon szépen tápôálja és ápolja a hajamat. Az ára kicsit borsos ,de hosszan kitart pedig nekem nagyon sűrű a hajam és derégik ér. Az illata is nagyon tetszik nekem. Én meg adom rá az 5 csillagot ,mivel nekem ez volt az egyik legjobb hajvég ápolóm az avonos mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Pantene

2017. április 30.

Régebben használgattam, de nem voltam oda érte. Olyan semmilyen. Nekem nem ütötte meg a GK hajvégápoló szintjét. Számomra minden ilyen ultime terméknek van egy tipikus illata, kicsit furi, én annyira nem szeretem. Nem ártott, de nem is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

yuuki

2017. március 25.

Az auchanban vettem 500 ftert nem tudom hogy el van-e árazva vagy tényleg ilyen olcsón adják de amikor megláttam az itteni árat dobtam egy hátast :) nekem bevált ugyanannyira jó mint bármelyik márkásabb hajolaj, szerintem beapajzolok belőle mielőtt ennyibe kerülne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

dorika91

2016. május 22.

Sajnos az én hajamat elnehezítette. Remélem másnak jobban bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Sajnos az én hajamat elnehezítette. Remélem másnak jobban bevált!

nemeth.anita

2016. február 27.

Szeretem ezt a terméket, ár-érték arányban kiváló. Jobban szeretem, mint az Orofluidó-t, ami annyira elnehezíti a hajam, hogy csak hajfestés előtt használom a károk csökkentése érdekében.. ellentétben ezzel, amit ha jól emlékszem mostanában minden hajmosás után alkalmazok törülközőszáraz hajra. Elég belőle 1-2 pumpányi, hogy ne legyen csillogó, nehéz a hajvég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

TheEvii00

2016. január 18.

Annyira, de annyira imádom ezt a márkát és a hajolajban sem kellett csalódnom. Féláron vettem a dm-ben és szerelem volt már az első használat után. A hajam fényes, csillogó, puha és nagyon jó illatú tőle. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Ancsibaba1993

2016. január 9.

Nem is gondoltam hogy van ennyire nagyszerű hajvégápoló a világon.. Had meséljem el röviden.. Mivel meguntam a fekete hajat szerettem volna más színűt... Eleinte C-vitamin porral igyekeztem kiszedni a színt,de az nem okozott nekem nagy meglepetést,alig látszott hogy csináltam vele valamit... Ezért a szőkítést választottam.. Meg is tettem.. Nem egyszer.Kétszer is egyetlen egy hét különbséggel,nem kell mondanom olyan volt a hajam mint a birka gyapja...Aztán elhatároztam hogy nem fogom bántani többé hanem utoljára befestem barnára...Na azután... Vattahaj,mindenütt letört hajszálak,van vagy 6 féle hajvég ápolóm,de egyik sem hozott nagy változást. Aztán egy barátnőm ajánlotta,hozott is nekem.. Kipróbáltam. Már az meglepett hogy rögtön felkenés után láthatóan és tapinthatóan szebb és egészségesebb kinézetű lett a hajam. Azt hiszem míg le nem nől a szakszerűtlen munkám eredménye addig marad ő a legjobb barátom :) Nagyszerű,hatásos és kellemes illatú termék,ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Dettyke9510

2015. december 22.

Nekem nagyon bevált! Imádom az illatát, a hatását! A hajvégem puha, nem szálkás, és csak úgy árad belőle a finom illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol