Schwarzkopf

Ár:   2375 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 12.

Kategória:   Hajápolók

Kiszerelés: 75 ml

Esza86

2017. január 29.

Nagyon jó illatú és hatású olaj. Nem nehezíti el a hajat, könnyebb formázni. Én megszárítom a hajam kb 80%-ig, utána teszek rá az olajból és formázom. Szárítás után egy-két csepp és csillogó fényt is ad. Egy bajom van vele, hogy nem találom mostanában sehol. Megújult az ultime termékcsalád, és ez sajnos nincs köztük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

trekira

2017. január 24.

Szeretem! Legfőképpen az illatát. Nagyjából egy éve használom, teszi a dolgát is, de találkoztam már jobb hajvégápolóval!
És, hogy fokozzam a dolgokat....Én ezt a terméket Németországban az 1€-s boltban vettem természetesen 1€-ért. A mai napig hihetetlen számomra ez !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Kapat8

2017. január 3.

Imádom az illatát! Tényleg akár csak szagolgatni is megéri megvenni!🙂 Ha valaki tényleg tudná melyik parfümre hasonlít az kérem írja meg!

Egyébként annyi hogy időnkénti két pumpálás és a száraz hajvégeimbe simítom,amiket fényessé rendez! És illatmámor. Többször újravettem már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

szilviakiralyno

2016. augusztus 12.

Hát nem vagyok elragadtatva sem az állagától, sem a hatásától. Hosszú hajamra nagyobb mennyiség kell, ez túl híg, és túl sokat nem is segít a hajamon. Vizes hajra, mielőtt szárítom elmegy, de ha utána használom , zsíros ápolatlan hatást kelt. Az illata meg émelyítően édes. Nem veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

messalinam

2016. május 21.

Tökéletes! Mértékletes adagolással nem nehezíti el a hajat és használatot követően többször előfordult,hogy a körülöttem lévők megjegyezték,milyen finom illatú a hajam! :) Száraz hajvégekre különösen hasznos,csak ajánlani tudom. 1-2 pumpálásnyi elég belőle egy alkalommal,csak megfelelően el kell dolgozni a hajon.Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Jucianna

2016. április 25.

Nagyon szuper termék! Bp-en a Jászai Mari téri Eurósban vettem 390Ftért... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Nagyon szuper termék! Bp-en a Jászai Mari téri Eurósban vettem 390Ftért... :)

Noxika

2016. január 28.

Hajvégeimre használom hajmosás után még nedves hajon. Nem 100 % töredezésmentes hajvégek, de szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

auberginecat

2015. december 21.

hajvégeimbe szoktam bepacsmagolni, mivel a festéstől illetve a napi rendszerességű vasalgatástól elég elgyötörtek a tincseim. emellett a tenyeremben szétdörzsölök egy-két pumpálásnyit, és végigsimítom a már kivasalt hajamat. az eredmény fény, ápoltságérzet, kellemes illat. egyébként nagyjából ugyanolyan, mint a garnier hajolaja, nekem az azért tetszik jobban, mert ár-érték arányban simán ráver erre, ezért a -*.

egyébként a XIII. kerületben, az ipoly utcai cba prímában egy ideje 500 valahány forintba kerül, akinek útba esik/megér ennyi kutyagolást és nem elkötelezett cba gyűlölő, az mindenképpen ruházzon be rá, mert ennyiért ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

makeupjunkie

2015. december 1.

imádom, imádom, imádom!!!! az illatát, a hatását, mindent!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

imádom, imádom, imádom!!!! az illatát, a hatását, mindent!

malnika21

2015. október 22.

nekem bejött,kettő is van még akciosan vettem de megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

nekem bejött,kettő is van még akciosan vettem de megérte :)

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol