Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Jayf

2021. november 26.

Nagyon jó kis olaj. Előtte a Toni&Guy tropical elixirjét használtam, de már sehol nem találom, így kerestem a helyettesítésére valami könnyed olajat, ami nem nehezíti el a hajat. Nyilván kb szilikon az egész, de arra, amire való - megvédeni a már töredezett hajvégeket, ill. a még el nem tört, de erősen igénybe vett hajat - tökéletes. Nem húzza le a hajat, nem lesz tőle ragacsos, pedig tincsenként kentem rá hajvasalás után. Tényleg hasznos a szálkásodás ellen is (mármint látszatra legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

MissSejla

2021. július 3.

Konnyed hajolaj, nekem elozoleg az argan olajos volt meg, az valahogy jobban bejott. Remelem nem fog jobban törni a hajam ettol az olajtol, az arganos nagyonjo volt, de kivancsi voltam erre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Besscica

2020. november 5.

Nekem nagyon bevált! Ha találok, biztos, hogy veszek, sajnálom, hogy nem gyártják, mert tényleg csodát tesz a hajvégeimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Vvn

2020. június 12.

Nagyon szepen tette a dolgat, de kb 2 honapja nem talalok sehol... valoszinuleg mar nem gyartjak es csak 1-1 ahol maradt megvehetjuk... a masik olaj egy kalap........ semmit nem er....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

krisztike09

2020. április 26.

Minden hajmosás után nedves hajamra kenem. Nagyon szeretem, illata is elképesztő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Doz02

2019. október 13.

Uriage D.S. Hair Intenzív sampon mellett használom a festett (ombre) hajamra.
A sampon szárítja a festett területeket, ezzel az olajjal tudom ellensúlyozni. Gyönyörű, egészséges és fényes lesz tőle a hajam. :)
Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Uriage D.S. Hair Intenzív sampon mellett használom a festett (ombre) hajamra.
Újravevős. :)

Borsolina

2019. június 16.

Szeretem-szeretem, finom illata van és puha lesz tőle a hajam, de azt a "pluszt" nem tudja, amit pár társa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

bbrigii

2019. május 25.

Régóta ezt a hajolajat használom és nem is tervezem leváltani. Szerintem jól teszi a dolgát, ápoltabb a hajvégem, egyáltalán nem nehezíti el. kevés kell belőle és így elég sokáig kitart. Vizes és száraz hajon is egyaránt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

sziluetta

2019. május 4.

A Balea hajolaját váltottam le erre, mert ki akartam próbálni egy magasabb árkategóriájú hajolajat is, és azt már amúgy is untam, vártm hogy elfogyjon. Hát valami fantasztikus illata van, én oda és vissza vagyok tőle, emellett pedig nagyon szép lesz tőle a hajam. Most azt figyelem, hogy friss vágatás után kezdtem használni, és hogy milyen állapotban lesz a következő vágatáskor, akkor majd updatelek. Eddig egyébként úgy tűnik, hogy valóban kevésbé töredezik a hajam, mióta erre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Dici

2019. április 13.

Szőkített száraz a hajam, ez az olaj csodát tesz vele. Sokféle olajat kipróbáltam, de messze ez ápolja legjobban a hajam, így már többször vettem újra. Minden nap használom, és így is elég sokáig elég. Nem olcsó, de befürödtem már olcsóbbakkal, így megéri a felárat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol