Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. február 12.

Kategória:   Hajápolás

Selymes rugalmasságot és lélegzetelállító fényt ad a hajnak.

Mesilla

2017. november 29.

Hajmosás és hajvasalás után szoktam egyetlen egyszer használni belőle egy-két pumpálásnyit belőle, így valamennyire tartósítja a vasalás eredményét, kevésbé hajlamos a hajam visszahullámosodni, viszont többet nem mernék rá tenni a hajamra, mert ahhoz szerintem nehéz, és összeállna tőle. Az illata is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Gina77

2016. november 11.

Nem vagyok tőle elájulva... Ha már megvettem elhasználtam, de vannak sokkal jobb hajvégápolók is a piacon, amik nem ragadnak és tényleg táplálják is a hajat ezzel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Izabel

2016. szeptember 4.

Alapvetően nincs bajom a Gliss Kur termékeivel (sőt a Liguid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam alapdarabnak számít több mint egy évtizede), de ez a termék nem nyert. Se rugalmasság, se fény, a lélegzetem viszont elállt. Csak a hajvégeimet kentem be vele, de csak elnehezültek és olyan ragacsosak lettek, mintha évek óta nem mostam volna hajat. Plusz a termék nagy része még így is a kezemen maradt és képtelenség volt lemosni. Az összetevői se valami meggyőzőek, alig van benne valami és az se jó. Nem ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

zsuzsu92

2016. május 23.

Borzasztó, tincsenként összeáll és semmi esése, kb mint akit a boci szájából rángattak ki, annyira egybeáll tőle a hajam! A kezemről meg alig tudom lemosni..... szörnyű ez a cucc :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Melittaa

2016. május 13.

Imádja a hajam, 2pumpa elég szóval sokáig kitart (vállig érő hajam van). Szárítás előtt szálkás nagyon a hajam miután ezzel bekenem és megszárítom puha fényes könnyen kezelhető nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

dorah

2016. február 20.

Ajándékba kaptam, szóval az árával nem vagyok tisztában (lehet hogy magamtól soha nem vettem volna meg), de szerintem jó kis szérum. Hullámos hajam van, hajmosás után egy keveset használtam belőle a hajam végére, és reggel hihetetlen, de nem tűnt szénakazalnak a hajam, és szép fénye is lett. Már csak azért megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

egyszeruteremtes

2016. január 21.

A kiszerelése nagyon helyeske; kicsi, jól zárható, tehát nem is folyik. Csak éppen ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg. A fejem tetején lévő rakoncátlan babahajakat, szöszöket szerettem volna kordában tartani vele, de arra teljesen alkalmatlan volt. Ahhoz képes, hogy gyakorlatilag semmi sem használható (jó-jó, hajvégekre, de arra vannak sokkal klasszabb termékek), ahhoz képes igen csak drága. Nem fogom újravenni, és másnak sem ajánlom, mert pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Anettke

2015. augusztus 25.

Lányok, legalább ne hajápolóként értékeljétek már szerencsétlen terméket. Nem az. Ez hajfény!!!!! Annak legalább jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

hiphoppergirl93

2015. július 10.

Havonta egyszer-kétszer nem árt de ez egy felesleges termék.Drága és tele van szilikonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

ronavolgyifanni

2015. július 4.

Ha kivasalom a hajamat, csak ez a kis csoda képes a helyén tartani a tincseket huzamosabb ideig. Viszont, ahogy többen is írták előttem, hosszú távon nem tesz jót a hajnak, így többnyire kerülöm a használatát. Néha-néha használatba kerül, de többnyire csak foglalja a polcon a helyet és porosodik. Jó régen vettem már, és alig fogyott belőle így nekem nem annyira érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol