Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2018. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Hajolaj regeneráló szérummal festett, világosított hajra. Színvédelmet és simaságot, fényt nyújt a haj számára.

3 alkalmazási lehetőséggel:

• Hajmosás előtt a színmegtartásért.
  • Törülközőszáraz hajra a simaságért.
  • A hajápolás befejezéseként száraz hajra.

Nem kiöblítendő.

zfruzsi

2019. április 22.

Ez volt az eddig használj hajolajaim közül az egyik legeslegnagyobb kedvencem, amivel csak egy volt ami felvette a versenyt és a többi, amit használtam azóta egyik sem ért a nyomába. Nagyon szerettem mind az állagát, mind az illatát és legfőképpen a hatását! Valamikor biztosan újra fogom venni, mert szuper kis termék tényleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

MedicineDerm

2017. június 19.

Szerintem elengedhetetlen része a hajápolásnak egy jó hajolaj! Amíg meg nem ismertem a Kerastase termékcsaládot, ez volt a kedvencem. Finom puha lett tőle a hajam, könnyen fésülhető, fényes, és nem kócolódott annyira. Nem töredeztek a hajvégek, mégsem zsírosít. Annyira nincs hosszútávú tápláló hatása, de majdnem minden nap használtam és teljesen rendbe tette a hajam.
Finom illata van, és nagyon sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Finom illata van, és nagyon sokáig elég egy tubus.

Klauka90

2016. április 14.

A dm üzletekben most kiarusitjak ezt a kis csodát és mindössze 1000 forint az ára ! Isteni illata van és egy valóban ápoló olaj !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

f.szaszus

2016. március 30.

Ennek segítségével ismertem meg a puha hajvégeket. Nekem ez egy elhagyhatatlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

ViktoriaVrd

2016. január 23.

Update: feljavitom négyesre, mert azóta még mindig használom, nem fogyott még el, és egészen szeretem. Tényleg nem egy csoda, de valamennyit tényleg segít, és nem zsírosodik tőle a hajam, szépen áll rajta :D

2015. Július : imadom az illatat, de sajna csodarol nem tudok beszamolni :( Isssssszonyatosan torik a hajam, nem is nyulok mar hozza hovel, es gondoltam, az olaj taplalni fogja. Hajmosas utan szoktam 3-4 nyomasnyit nyomni az ujjbegyeimre es oszlatom el a hajhosszomon, meg neha hajmosas elotti napon szarazon is kenek fel, hadd szivja be, de ahogy eszrevettem, nem segit sokat, igy is seprunyel a hajam, borzaszto :( azert elhasznalom, de kisse csalodott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

brenlina

2016. január 5.

Nekiálltam világosítani - óvatiba' - a hajam, mindenféle ettől-nem-szárad-ki-a-hajad, ettől-újjászületik-a-hajad, ettől-neked-és-a-hajadnak-csak-jobb-lehet jellegű világosító termékekkel. A hajam persze letört és kiszáradt. (Úgy kell nekem. Az ember lánya soha nem veszi tudomásul, hogy a szőkítés SOHA nem lehet kíméletes.) Úgyhogy ezzel az olajjal kenegettem újdonsült szőkeségem, és azon felül, hogy a hajam 6-7-8 pumpálásnyi adagot is elnyelt, és mégsem történt semmi változás, legalább tovább szálldogált ide-oda a hajam.
Jó az illata, és sejteni vélem, hogy nem ártott szegény sörényemnek. Ez minden, amit tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Vicus

2015. november 25.

Egyszer használtam csak, de szuper terméknek találom. Illata is tetszik és kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Ency25

2015. október 5.

Próbáltam szeretni de valahogy nem megy! Nem tetszik az illata sem és nem sok hatása van max. ideig óráig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

Lorigil

2015. június 11.

Szuper kis olaj. Nagyon töredezős hajam van, de most 3 hónap alatt nem töredezett el a vége, és ezt használom rendszeresen+ gliss kur sampont is. Puha, selymes lesz tőle a hajvég. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

SzySza

2015. április 28.

Egyik kedvencem. Hajmosás után pici vizesen, majd reggel miután megszáradtam pici szárazon és végül formázás vasalás után. A hajam imádja én meg az illatát és hatását imádom. :) Ez is az egész nap szagolgatnám kategória. Nem szárít és gyönyörű hajvégeket eredményez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil