Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Gyors frizurákat, rugalmas tartást és hővédelmet biztosít. Hővédelmet valamit gyors formázást és rugalmas tartást ad.

0808

2016. február 8.

Szerintem rendben van.
Valóban gyorsabb a hajszárítás vele és nekem a tartással sincs gondom. Nem ragacsos nem merev és nagyon finom illatú. Én a spray-t is használom hozzá, isteni az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

Szerintem rendben van.

nocika113

2016. január 7.

Nem is értem, milyen kiugró hatást várnak az előttem véleményezők a habtól, hiszen csak és csupán csak annyit igér, hogy gyorsabban megszárad a haj és hogy ez egy 4es erősségű tartást ad. Hát kérem ez mind megtörténik. Én reggeli hajmosó vagyok néha, és olyankor igenis számít 5perc is. Na ma reggel ezt pontosan meg is kaptam tőle, és pont ugyanúgy tart, mint a syoss vagy a taft hab, amit ezelőtt használtam. Ha dúsító, egyenesítő, színvédő hajhabra vágytok, akkot nem ezt kell venni, hanem azt, ami ténylegesen azt ajánlja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

wifey

2015. november 29.

fura, mert hasznos is, meg nem is. maga a hab jó, de én semmi kiugró hatást nem tapasztalok. majd még tesztelem, hátha valamit máshogy kellene csinálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

szlilla

2015. szeptember 23.

Pár hete használom és az isteni illatán kívül semmi extrát nem tud. Hajszárítás után olyan, mintha nem is lenne semmi a hajamon, ami valahol jó valahol nem. Olyan közepes. Ha túl sokat teszek rá akkor szárítja a fejbőröm. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Hidratálók: Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.