Schwarzkopf

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Micro részecskékből áll, amely erősíti a haj felszínét, és volument biztosít a haj tövétől.

balazskrisztii

2019. május 19.

Nagyon praktikus és gyors megoldás. 2-3 napos hajra használom, pár perc alatt olyan frizurát varázsolok, mintha frissen lenne mosva. Hogy tudtam eddig nélküle élni... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

CherryCoke

2018. augusztus 11.

Lelapuló, vékony szálú hajra varázs trükk. Egyszer rárakom és akár 3 nap múlva is simán felrázza a hajat úgy mintha elsô nap lenne. Sajnos ez abból a hátrányából fakad, hogy nagyon belemegy a hajba, nehéz is kimosni de az tuti, hogy fél évre elég egy dobozka. Szóval amit megspórolsz ezzel, elmegy a samponra. Számomra ez így 4 pont, könnyebben kijöhetne a hajból, barátom emiatt hagyta abba a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Én utáltam néhányszor hasznaltam de már az is elég volt nagyon ragadós de még is száraz külsőt ad de közben meg nem csinál semmit, csomós lesz a hajam és ha ki akarod f és ülni utána na akkor meg zsíros hatást kelt, szóval nekem nem érte meg ezt a pénzt de másnak attól meg beválhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

mpetra95

2018. június 29.

Hozza, amit ígér. Nekem hosszú, dús hullámos hajam van, de a hullámok miatt néha sikerül úgy megszárítani a hajam, hogy az valami borzasztó. Azért vettem meg ezt, hogy ne kelljen tupírozni a hajam a forgómnál, és bevált :) Tényleg egész nap tartott, sőt, még másnap is. Könnyű volt kimosni. Illata nincs, valójában úgy néz ki mint egy kis doboz hintőpor, mégis nagyon hatásos hajformázó. Én is egyből a hajtőre szórtam. Az adagolás úgy célszerű, ha óvatosan az ujjaddal ütögeted a dobozt, mintha sót/borsot szórnál, nehogy megszaladjon.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

natasa

2018. március 29.

Én is vékonyszálú, hajra használom. Most állig ér, de hamarosan rövidebb lesz a hajam, már alig várom, hogy azon is kipróbáljam. Most is jól működik. Nem rakok rá sokat, és tényleg ad egy egészséges tartást. Nem ragasztja össze a hajamat, és könnyű kifésülni is. Az összetevői sincsenek agyonbonyolítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Mofikocka

2017. november 14.

Impulzív vásárlásaim egyikének eredménye és imádom! Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajamnak egy csodaszer. Szuperül áll tőle a hajam, megtartja a formáját és még a zsírosodás ellen is felveszi a versenyt. Ha elfogy biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Anyezz

2017. október 14.

Többször újravásároltam. Vékony szálú, könnyen lelapuló hajam van, ez nagyon bevált, imádom az illatát is. Tartósnak mondanám, de ha esti programmal is folytatja az ember, egy frissítés közben nem árt:) Nagy sajnálatomra dm-ben nem szoktam látni, csak a saját márkásat árulják, de az a közelébe sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

koirankeksii

2016. október 27.

Rég óta kiakartam már próbálni. Rossmannban 1800 Ft, de mikor bementem venni csodák csodájára 1200-ra volt pont akciózva aminek nagyon örültem :) Nagyon könnyen zsírosodó (0-1 nap), lapos, nagyon hosszú, vékony és egyenes hajam van. Én kézbe szórok keveset és fejjel lefelé kenem szét a tövekhez, az elejére főleg. Nagyon jó lesz tőle a hajam :) a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, nem mertem egyelőre sokat rakni meg nem is mentem még vele a szélfútta városba, de itthon tartja egyelőre. Később updatelek, hogy pl. segített-e valamit a zsírosodáson vagy mennyire volt tartós. Nekem minimális mennyiség nem ragasztja össze a hajamat. Szerintem tudni kell használni ;) de eddig csodaszernek tűnik
Negatívum: kicsit viszket tőle a fejbőröm, vagyis olyan fura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Negatívum: kicsit viszket tőle a fejbőröm, vagyis olyan fura

Lorna

2016. szeptember 10.

Néha rápillantok a véleményekre és remélem, hogy nem lesz ez a termék elég népszerűtlen ahhoz, hogy visszavonják, mert nekem ez Csodaszer Kategória. :) és akkor mi lesz velem nélküle? lol

Sose voltam elégedett a hajammal. Vékony szálú, kevés hajam van, ami úgy néz ki, mintha alig lenne hajam. Fél életemben azzal próbálkoztam, hogyan legyen többnek kinéző hajam:(akinek nagyon nincs haja az tudja, hogy a klassz frizurák elkészítése fonatok, kontyok stb. valahogy a több hajon mutatnak, és akárhányszor a lelapuló hajammal próbáltam kezdeni valamit csak még rosszabbnak éreztem a helyzetet, és a végén kibontottam a hajat, idő elteltével pedig feladtam a próbálkozást.

És tényleg próbálkoztam: lógattam a fejem és úgy szárítottam a hajam, aztán Big!! Sexyy!!! hajlakk a tövére, vagy emelő hajhab, hátrafelé fésülés, nekem eddig semmi nem jött be ezekből hosszútávon csak ez. Ez a termék megemeli a töveket, mintha lenne hajam! És sok!

Úgy használom, hogy elválasztom a hajam, ahova szeretnék volument – általában oldalra, az arcom körül és a korona részre majd odaszórok egy kis port a dobozból. (nem a kezemet használom). Egész napra összeragasztja, tapasztja kuszálja a haj tövét, úgyhogy nemcsak, hogy úgy néz ki, mintha lenne magamhoz képest sok hajam, a tőmegemelés azzal is jár, hogy a zsíros fejbőrhöz nem ér hozzá a hajam, tehát mostanában ezzel és egy kis szárazsampon kombóval egyszer csak arra eszméltem rá, hogy egy hete nem mostam hajat és még mindig vállalható a hajam. Ismétlem: egy egész hetet is kibírok hajmosás nélkül. Egy egész hetet!! Alapállapotban az első nap után már necces volt a hajam, kétnaponta muszáj hajat mosnom. Szóval nekem ez gyönyörűséges.

Namármost, ettől függetlenül tökéletesen megértem, hogy ez a termék miért nem jön be másnak: az, hogy megemeli a hajat, elég kusza eredményt hoz, az pedig hogy egész napra ilyen marad nehézkes fésülést, gubancolódást, néha nekem is küzdeni kell a kifésüléssel még egy hajmosás után is. Sőt, nem néha. De nekem mindez megéri, mert úgy néz, ki mintha lenne hajam! Mégha gubancos is. (Meg nekem alapállapotban is jobban bejöttek a kusza frizurák, emlékszem gyerekkoromban mindig néztem a samponreklámokat, ahol a kusza hajú lány haját átvarázsoltak selyemfényű sima tükörré, és én mindig fejbillegetve pislogtam: "Anyu, miért csinálják ezt vele? Hiszen előtte jobban nézett ki! Akkor több haja volt!" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

AstroSue

2016. augusztus 20.

nekem nagyon bejött, pedig teljesen vakon vettem meg, nem tudtam milyen hatása van, és azt kell mondjam, hogy rövid, max. egy arasznyi hajhosszra, formázásra, stb, kitűnő. persze, ragacsos hatása lesz, ha túl sokat szórsz belőle, szóval csak KEVESET, és azt is magasról, tükör előtt, úgy, hogy épp hogy menjen valamennyi a tövekre. sose láttam még ehhez hasonló készítmény, tényleg érdekes, ahogy egy por erős tartást ad egy frizurának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.