Schwarzkopf

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kategória:   Hajformázók

• természetes volumen és matt megjelenés egyben
  • alkalmazása után a haj könnyebb és levegősebb lesz
  • közepesen erős fixálás

Ár: 1000 Ft , Eladó: Katie
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

clara12

2021. április 5.

Nem csodatevő, de jó, ha kéznél van. Valóban dúsabbnak tűnik tőle a hajam, olyan kócos módon, viszont egyszerre gubancossá és nehezen kifésülhetővé teszi, ezért én csak akkor használom, amikor nem volt időm hajat mosni: lefekvés előtt szárazsampont teszek fel, reggel fésülködés után pedig ezt, így jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Katie

2021. március 3.

Régen, mikor még hosszabb hajam volt, kipróbáltam, de annyira nem voltam elragadtatva tőle, nem elég tartós szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Biancah

2020. július 15.

Ragacsos, összeáll tőle a hajam, és büdös is!
Egyébként az Alfaparf hasonló hajtőemelő púderét használtam/om, és gondoltam, mivel ez olcsóbb, teszek vele egy próbát, hátha ki tudom váltani. Nem jött be. Visszatérek az Alfaparf-hoz, mert az nagyon magasra tette a mércét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Ragacsos, összeáll tőle a hajam, és büdös is!

Csilla2626

2020. április 27.

Nagyon ragacsos, nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Nagyon ragacsos, nem hozta a várt hatást.

Diamond26

2020. február 6.

Hajvasalás után szoktam használni, hogy ne legyen túl lapos a frizurám. Bár hatásos, azaz elvégzi a dolgát, de nagyon ragacsossá válik tőle a haj, valamint szárítja és világosítja is a hajtöveket. Ez száraz hajúaknak nagyon nem ideális, hiszen még fakóbb lesz tőle a haj. 3 csillagot adok, mert valóban megemeli a hajtöveket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

balazskrisztii

2019. május 19.

Nagyon praktikus és gyors megoldás. 2-3 napos hajra használom, pár perc alatt olyan frizurát varázsolok, mintha frissen lenne mosva. Hogy tudtam eddig nélküle élni... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

CherryCoke

2018. augusztus 11.

Lelapuló, vékony szálú hajra varázs trükk. Egyszer rárakom és akár 3 nap múlva is simán felrázza a hajat úgy mintha elsô nap lenne. Sajnos ez abból a hátrányából fakad, hogy nagyon belemegy a hajba, nehéz is kimosni de az tuti, hogy fél évre elég egy dobozka. Szóval amit megspórolsz ezzel, elmegy a samponra. Számomra ez így 4 pont, könnyebben kijöhetne a hajból, barátom emiatt hagyta abba a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Zsntt

2018. augusztus 9.

Én utáltam néhányszor hasznaltam de már az is elég volt nagyon ragadós de még is száraz külsőt ad de közben meg nem csinál semmit, csomós lesz a hajam és ha ki akarod f és ülni utána na akkor meg zsíros hatást kelt, szóval nekem nem érte meg ezt a pénzt de másnak attól meg beválhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

mpetra95

2018. június 29.

Hozza, amit ígér. Nekem hosszú, dús hullámos hajam van, de a hullámok miatt néha sikerül úgy megszárítani a hajam, hogy az valami borzasztó. Azért vettem meg ezt, hogy ne kelljen tupírozni a hajam a forgómnál, és bevált :) Tényleg egész nap tartott, sőt, még másnap is. Könnyű volt kimosni. Illata nincs, valójában úgy néz ki mint egy kis doboz hintőpor, mégis nagyon hatásos hajformázó. Én is egyből a hajtőre szórtam. Az adagolás úgy célszerű, ha óvatosan az ujjaddal ütögeted a dobozt, mintha sót/borsot szórnál, nehogy megszaladjon.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

natasa

2018. március 29.

Én is vékonyszálú, hajra használom. Most állig ér, de hamarosan rövidebb lesz a hajam, már alig várom, hogy azon is kipróbáljam. Most is jól működik. Nem rakok rá sokat, és tényleg ad egy egészséges tartást. Nem ragasztja össze a hajamat, és könnyű kifésülni is. Az összetevői sincsenek agyonbonyolítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.