Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Oraculum

2014. július 7.

Szeretem, de van ettől jobb és olcsóbb hajlakk, mikor tüsi hajam volt, nagyon jól tartott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

kacer

2013. november 20.

A legjobb hajlakk amivel valaha is összesodort a szél, pedig jó párat kipróbáltam minden árkategóriából. Nem ragad, hosszan tart, kellemes illat, nem fénylik, könnyen kifésülhető..
Látom hozzám hasonlóan sokan keresitek drogériákban. Próbáljátok meg nagyobb Tescokban ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

bunieka

2013. július 31.

Szerintem már nem forgalmazzák :/ Én gyanúsan leakciózva vettem meg még hetekkel ezelőtt, és nagyon jó volt.. nagyon erős, ha sokat fújunk talán túlságosan is.. de megfelelő mennyiségben tökéletes tartást ad. Egyáltalán nem volt rossz tapintása a hajnak utána...
Nagyon sajnálom hogy már nincsen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Nagyon sajnálom hogy már nincsen..

Ádám

2013. június 15.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nekem rövid, vastagszálú, ráadásul sűrű hajam van, amivel nagyon nehéz kezdeni valamit. Viszont ezzel úgy formázom, ahogy akarom. Egész nap úgy marad. Osztálytársak (suliba járok még) ha beletúrnak a hajamba, vagy borzolják, akkor is visszaáll, és nem veszíti el tartását. És az illata az valami isteni. Nekem nem ragad össze a hajam tőle.
Update: Tényleg nem forgalmazzák már ezt a hajlakkot, vagy csak én nem találom? :( Régen a Rossmannban vásároltam meg, de egy ideje se ott, sem a DM-ben nem találok, és máshol sem akadtam még rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Blame

2013. május 9.

Nagyon jó kis hajlakk. Nekem nagyon bevált. Jól tartja a hajat és viszonylag elég belőle kevés, az illata is bejön, egyáltalán nem fullasztó. Bár az ára tényleg nem a legolcsóbb, de akciósan mindenképpen megéri beszerezni. A csomagolása nekem is bejött, bevallom az akció mellett ez volt az egyik érvem arra, hogy kipróbáljam. :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

szeliger

2013. április 28.

Nagyon jó tartást ad, mégis kifésülhető marad utána a haj. Az illata is kellemes, visszafogott, mellette jól érvényesülhet az éppen aktuálisan használt parfüm illata. A csomagolásán lévő rajz nagyon tetszett, ezért vettem le a drogériában a polcról és utólag kiderült, hogy jó vásárt csináltam.

Update: tényleg nagyon szárítja a hajat, vissza kell vennem a csillagokból. Kár, mert egyébként hajlakknak tényleg nagyon jó, így viszont biztosan nem fogom újra megvenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 28.

2013. április 25.

Nagyon szuper hajlakk, "véletlenül" vettem, épp nem volt a fekete Taftból amit használok, ez viszont akciós volt, gondoltam kipróbálom. A kupak tényleg nehezen jön le, de ennek semmi köze a termék minőségéhez. Erős, de nem fullasztó az illata. Maximálisan helyén tartja a hajat (vékony szálú hajam van), de nem parókaszerűen, és nekem dúsítja is, könnyen kifésülhető este, nem jönnek kis fehér maradványok a hajamból. Lehet hogy van abban valami, hogy szárít, mert az én amúgy zsírosodó tövű hajam, amit eddig 2 naponta kellett mosni, most simán elvan heti két mosással. Mondjuk a hajam hosszán meg nem vettem észre hogy szárítana, de arra amúgy is használok jó sok Kallos hajtejet, ami szépen hidratál. Szóval valószínűleg átállok a fekete Taftról erre a lakkra (hacsak nem azért akciózták mert kifutó termék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

anita

2013. április 2.

Végre nem egy fullasztó illatú hajlakk! Nagyon jó tartást ad (vékony szálú, kevés hajam van), nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető utána, de nincsenek nagy fehér maradványok. A műanyag kupak gyenge pont, mindig erőlködni kell vele, így már vissza se teszem. Nekem egyáltalán nem dugul el, nem minden nap, de használom egy ideje. Az ára borsos, akciósan vettem így nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

karakumsivatag

2013. február 27.

Illata nem túl tolakodó, és nagyon jó tartást ad. A félhosszú hajamat is úgy be tudom "lőni" vele, hogy égnek áll:) És nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

fáncsi

2013. február 27.

Nem ragad..de nagyon szárítja a hajat...a tartása és az illata is csak türhető így nem a kedvenceim közé tartozik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate