Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2013. október 2.

Kategória:   Hajformázók

Használható az egész hajon, de különleges hatást érhető el, ha csak néhány tincsen van alkalmazva. A ragyogás nem marad el!

emese1989

2015. március 9.

Szerintem nagyon jó hajlakk, extrém frizurát is megtartja! Nekem bevált, és az illata is nagyon fincsi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Oraculum

2014. július 7.

Szép fényes loboncot varázsolt, de az Én dróthajamnak ez a tartás semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Szép fényes loboncot varázsolt, de az Én dróthajamnak ez a tartás semmi.

Mozart

2013. november 11.

Nagyon jó illata van, tartást ad és nem nehezíti el a hajamat! Örök kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

Nagyon jó illata van, tartást ad és nem nehezíti el a hajamat! Örök kedvenc!

LovasBabi

2013. június 11.

update: még mindig megvan (4 hónap körül járunk). nagyon szeretem.:) megadom az 5 csillagot, mert teljes áron is meg fogom venni, hiába duplája majdnem mint egy Taft vagy Wella.

nagyon finom illata van, ehhez hasonlóval még sosem találkoztam hajlakkoknál!! vattacukros, málnás cukros hmm, imádom. Tartásával is meg vagyok elégedve, hosszú hajam van ami lakk nélkül nagyon lapos, de ezzel sikerül megemelni. Plusz csillogást annyira nem tapasztalok. Én akciósan 999 Ft-ért vettem, sokáig elég lesz, 4,5 csillag! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Silene

2013. március 25.

Ez a kedvenc hajlakkom, mert nem csinál túl kemény hajat, mégis tartást ad, az illatát imádom, csillogást annyira én sem vettem észre, de nem is emiatt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Juzsi

2013. március 15.

Nagyon szeretem, nem csomósodik, isteni az illata, és természetes hatású marad a hajam a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

DittyCat

2013. január 5.

Jó az illata, elképesztően szép a csomagolása. Nem ragacsosít, mikor fújom, nem keserű, nem köhögtet, nem rovarirtó-jellegű. Viszont nem ad olyan csodás fényt, ahogy mondják, pedig ez lenne a lényege...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

virike9

2012. november 27.

amig nagyon rövid divatos frizkóm volt addig imádtam, egy kis fényt tényleg adott, tartása egy átlagos hajlakkra volt jellemzö, de az illata awhhh. : ) de nem tökéletes ez sem és tudom, hogy árban is van ennél kedvezöbb lakk, de azért egyszer minden rövid haju probálja ki! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

evi_iv

2012. november 27.

Ez az a fajta hajlakk ami inkább árt a frizurának mint használ!:(
Az illata és a dizájnja nagyon jó,ezt meg kell hagyni!
De tartást és fényt nem kapott tőle a hajam.
Összetapadt,ápolatlan külsőt viszont igen.
Igen csak szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Ez az a fajta hajlakk ami inkább árt a frizurának mint használ!:(
Az illata és a dizájnja nagyon jó,ezt meg kell hagyni!
De tartást és fényt nem kapott tőle a hajam.
Összetapadt,ápolatlan külsőt viszont igen.
Igen csak szárít!

baobe

2012. október 30.

Ezt a lakkot is szeretem. Nem túl vad tartást ad a hajnak (nálam ez előny, s nem hátrány), de azért tart. Nem nehezíti el a hajat, s az illata is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol