Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ottinger.julia, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Kategória:   Hajformázók

"A szexi strandszőkeségért: világosítás, ragyogás, a hajtincsek kihangsúlyozása. Szeretnél olyan napsimogatta, szexi szőke hajat, mintha mindig nyár lenne? A készítmény fokozatosan világosítja ki a fénytelen szőke hajadat olyan hatást keltve, mintha éppen a strandról jönnél. Az argánolajat tartalmazó formula a világosítás során ápolja a hajat, Viselj egész évben napsimogatta frizurát."

Kiszerelés: 125 ml

drozsi

2015. június 19.

Update: emlékeim szerint nem sokat vilagositott a hajamon:)

Ma kezdtem el használni festett szőke hajamra ami inkább vöröses szőke.. régen is használtam már ilyen sprayt csak más márkából tudom, hogy fokozatosan világosít majd csinálok egy updatet:) 1 bajom van vele nagyon hamar elfogy 1 flakon nekem 2 kezelésre elég és nem 12-re mint a dobozán rávan írva, nem dús a hajam nem is hosszú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Update: emlékeim szerint nem sokat vilagositott a hajamon:)

kvitta.girl

2015. június 9.

Borzasztó, már jó rég óta csücsül a polcon nem tudom elhasználni tehát pénzkidobás volt ez a termék. Legrosszabb tulajdonsága hogy semmit nem ér, nem az első világosító spray-m, tavaly balea simán teljesítette hogy a tövemet halványította a következő utófestésig, ez meg semmit nem világosít rajta. Nehéz eloszlatni, spriccel persze ami nagyon kellemes ha szembe megy, ha keveset fújsz semmit nem ér ha sokat akkor meg összetapad a haj mintha meg se mostad volna. Szerintem megy a kukába, megveszem inkább megint baleat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

pcd

2015. február 27.

Novemberben használtam, 2 hajmosás előtt fújtam be (2-3 nap telt el a kettő között), nekem így pont annyit világosított, amennyit szerettem volna (sötétszőke>középszőke). Csak hajtövön használtam, mert nyáron most nem volt lehetőségem napozni, így nem világosodott a teteje. Nem festem már a hajam, ilyesmi spray segítségével már sikerült egyszer tönkretenni évekkel ezelőtt.

Nagyon roncsoló hatása van, tényleg csak "végszükség" esetén ajánlom. Most már látszik a lenövésem (igaz, nem durván), ezért egyszer még alkalmazom (az előzőhöz hasonlóan, 2 hajmosásnál), aztán inkább rábízom magam a természetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

ancymancy

2014. november 22.

Nekem semmi nem látszott, csak hogy széttrancsírozta a hajam...ami ugye várható is volt. Oké is lenne, mert hydrogen peroxide van benne, de akkor látnám is, hogy világosít...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Tytto

2014. október 6.

Nekem 3 használat után is már szépen hozzávilágosította/vörösítette az amúgy mogyi barna, de régebben már szőkítő spray-zett hennás vörös hajamhoz a lenövésemet. Én nagyon soknak tartottam azt a mennyiséget, amit egy pumpálással ráömleszt a hajamra, csöpögött le a végein, így persze, hogy hamar elfogy(na), inkább csak kb egyharmadig nyomom, az is bőven elég. Nekem megfelel és úgy ahogy kíméletes.
Ez előtt egy fodrászkellékesnél vásárolhatót használtam, ami ha a kezemre csöppent, iszonyat csípett és órákig apró fehér pöttyök maradtak utána, mintha kiszívta volna a pigmentjeimet. Biztató ilyet hajra fújni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

cyrus

2014. július 9.

Világosbarna hajamat szerettem volna nyárra egy kicsit világosítani. Szép, természetes eredményt értem el vele. Mindenki dicsérte a hajszínem :) A leírás szerint használtam: 2-3 napos szünetekkel 5 kezelést végeztem. Az 5 használat után el is fogyott, szóval tényleg nem elég 15 használatra, ahogy a dobozon szerepel. Bár én a teljes hosszon alkalmaztam lehet, hogy ezért. Nekem nem szárította a hajam, de én mindig használok balzsamot. Ma újra vásároltam :) A Müllerekben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

hanna8806

2013. december 6.

Tényleg szőkít, de azért túlzásnak tartom, hogy ápol. rendesen kiszárítja a hajat, én ráadásul csak a végére fújtam, ott ugye még szárazabb a hajam. Az alaphajszínem söétszőke, és nyáron amúgy is szépen kiszőkül a hajam, ettől kicsit ombrés hatása lett. 4 csillag meg ugyanúgy szárítja a hajam, mint a hajfesték, de tényleg el lehet vele érni természetes hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0