Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Dús frizurát biztosító frissítő hajformázó por

Instant "reload" a lapos frizurának, a szexi, dús fizuráért.

Cu2tka-baba

2017. december 28.

Nagyon erős illata van ami engem zavar. Ha a hatása jobb lett volna még megbarátkoztam volna vele, de sajnos nem. Sehol nincs a batiste sőt még a dm szárazsamponjának hatásától sem, pedig azok nem feltétlenül csak dúsításra vannak. Nekem nem jött be és nehéz volt kifésülni is a hajamból. Nem veszem meg többször 3 használat után ettől is megszabadultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Rami25

2016. június 12.

Nagyon erős kellemetlen édes málnaszerű illata van ennek a terméknek. A hajam ragad tőle, lelapult lesz zsírossá válik és akárhányszor használom mindig ugyanez történik. Nem szoktam kidobni semmit ha már megvettem alapon, de most kivételt teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Pr. Nóra

2016. április 21.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, most sikerült itt újra beszereznem egyet :-)
Én száraz samponnak használom, most a Batiste helyett vettem, mert arról azt olvastam, hogy valakinél foltokban hajhullást okozott. Az én hajam is most hullik egy kicsit, de nem ezért nem vettem azt újra, hanem egyiknek se vagyok kibékülve az illatával..
Na szóval ennek imádom a málna illatát, ami nagyon tartós és a hatása is szuper. Nagyon sajnálom, hogy a drogériákba már nem kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, most sikerült itt újra beszereznem egyet :-)

kissbarbara1990

2015. november 15.

Rázni kell, mint gépállat különben a sötét hajon már egy pici mennyiség is fehér nyomot hagy :( Nem vagyok vele elégedett a dúsítás szempontjából sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

7ot

2015. július 28.

Érdekes egy cucc. Én inkább csak akkor használom, ha vészhelyzet van, de nem tudok frissen mosott hajat varázsolni. Ilyenkor is csak néhány órát élek túl vele. Óvatosan kell vele bánni, mert ha sokat sikerül fújni és nem oszlatjuk jól el, sötét hajon fehér. Az illata viszont isteni. Legalább az sokáig tart. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

katus92

2015. április 3.

Minden tincs befújása előtt felrázom, jön is belőle a por, de semmi haszna. Semmit sem csinál a hajammal. Egyetlen hatása, hogy eper illatú lesz tőle a hajam. Akciósan vettem kb 900 forintért, de ennyit sem ért meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

csillag

2015. január 5.

A dove-om nem bìrom elhasznàlni annyira erős az illata:/ ez szárazsampinak gyengus, de legalàbb nem fulladok meg tőle. Egy napot nehezen, de ki lehet vele bekkelni. Minden egyes fùjáskor nagyon jòl fel kell ràzni, tehát egy tincs fùj, és ùjra ràz, csak ìgy fog jönni a por....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

ancymancy

2014. november 22.

Én is addig ráztam, amíg majd leesett a karom, de mintha semmit nem fújnék ki belőle. Legalábbis én valami fehér port vártam, de csak az illat jött. Az viszont isteni, mintha málnás lenne. :) elmegy száraz samponnak, egy fél napot kisegít, de ennyi. Ehhez meg méregdrága cucc...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Lina14

2014. július 23.

nos kezdeném a jóval: ebből egy kicsi a hajtövemre, és más nem is olyan vészes érzés, és kihúzhatom az utolsó napot is hajmosás előtt. nem nehéz eloszlatni a hajon, nem marad fehér utána a hajam. na az illata, az mennyei!
dúsítani, hát....hát azt nem tud. ugyan úgy lapos tőle a hajam, akármilyen állapotában fújom rá: frissen mosott, köztes napon, hajmosás reggelén... és elsőre nekem sem akart kijönni belőle a por, csak a 3. használat után, akkor is úgy, hogy magam elé fújtam, és vártam, amíg elkezdi okádni a cuccok. egyébként függőlegesen szoktam felrázni, jó erősen és vagy egy percig, nekem így vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

magnolia

2014. június 17.

Rázom-rázom, de mintha semmi se jönne ki, csak egy kis enyhe nyirkosságot érzek, miután magamra fújom :( Valaki mondja el, mi a titka. Biztos jön ki valami,mert a száján kiült a por, de a hajammal egyáltalán nem csinál semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride