Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

"Légy ellenállhatatlanul szexi a got2b volumania dús frizurát biztosító hajspraynek köszönhetően. A pumpás hajspray segítségével dús és szexi sérót varázsolhatsz magadnak! Így lehetsz szexi: az extra dús stílusért, tartsd a flakont 30 cm-re a hajadtól. Rövid permetezéssel használd."

LiiL

2019. január 14.

Szerettem ezt a hajlakkot, főleg az illata miatt. Tartós és nem ragad össze. Ár érték arányban nagy kedvencem volt, amíg meg nem láttam a Tony & Guy kiárusított hajlakkját :) De ettől függetlenül maximálisan elégedett voltam a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Dori320

2018. november 18.

Kedvenc hajlakkom. Bár az árát megkérik, de legalább tudom, hogy tőle biztos nem fog kis tincsekben bekeményedni a hajam, mégis kicsit dúsabb hatásúvá teszi az amúgy vékonyszálú hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

balazskrisztii

2018. július 1.

A hajtőemelő volt az első, amit kipróbáltam a termékcsaládból, azt imádtam, szóval jött a következő. Megfelelő a tartóssága, nem lesz betonkemény a tincs, de teszi a dolgát. Én szeretem, lehet mást is kipróbálok, de ez egy biztos pont lesz a jövőben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

baarbo

2018. március 22.

Abszolút kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Abszolút kedvenc! :)

lorafair22

2018. február 17.

Nagyon szeretem! Az illatát, tartását, színét, mindent :D Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Nagyon szeretem! Az illatát, tartását, színét, mindent :D Mindig újraveszem :)

Bubucim

2018. január 27.

Dm-es kiárusításon vettem. Nagyon megérte. :) Valóban tartást ad a vékony szálú hajnak, de nem ragad, nem köt meg betonként. Nem olyan régen fogyott el, vadászom az utánpótlást, de pontosan ilyet nem találtam eddig. Van egy másik a márkától, ami szintén volumen. Nem tudom, hogy csak a csomagolása változott, vagy az összetétele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

CsilluK

2017. szeptember 30.

A világ legjobb hajlakkja! Hihetetlen tartást ad, ami estig is kitart. A vékonyszálú hajamnak volument ad, és a használata után nem lapul le a frizura 1-2 órát követően. Már egy ideje használom, egyszerűen nem is érdemes ennél jobb lakkot keresni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

starflo

2017. május 31.

Én pont az ilyen lakkot szeretem. Jól tart egész nap, de nem köt betonkeményre. Este könnyen kifésülhető, nyom nélkül eltűnik a hajból. Az illata kellemes, végre nem egy szúrós szag. Fekete hajamon sem hagy semmilyen nyomot, egyszóval bevált, mint általában minden volumania termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

adrika128

2017. április 2.

Nekem ez a hajlakk elég nagy csalódás. Egyedül az illata tetszik,ezért kap csak 2 csillagot. Vékony szálú, lelapuló hajam van és gondoltam a Taft után kicsit kísérletezek, hátha...de elég rosszul tettem, mert ez a lakk nem tart úgy sajnos, mint a Taft. A másik pedig, hogy ha véletlen kicsit közelebbről fújom, akkor a hajamon fehér odaszáradt lakk marad. Sajnálom egyébként, mert az itteni vélemények alapján fel voltam csigázva mit tud, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

midnightsun

2017. március 13.

fincsi málnaszörp illat, jó tartás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

fincsi málnaszörp illat, jó tartás

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol