Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheFauxNoirette, Módosítva: 2013. március 24.

Kategória:   Hajformázók

Precízen adagolható, hajtőre közvetlenül fújható spray hajhab. Tartás ereje: 4

Kiszerelés: 250 ml

AstroSue

2016. június 28.

nem tudom elképzelni, mire fejlesztették, olyan hatása van, mint a hajólakknak, és még csak normálisan adagolni se lehet. az illatta persze jó, de hát nem parfümöt akartam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

tdorina3

2015. június 14.

Nekem nem vált be, összeragadt tőle a hajam, és inkább laposabb lett mint dúsabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

wifey

2015. május 14.

Szeretem a Got2Be-t, ezt a terméket is. Nagyon sok és erős szálú hajam van, és ez bizony mindig feldobja, kicsit hullámosabb is lesz tőle. Az illata egyenesen szuper, sokáig jó tartása lesz a hajamnak tőle. Biztos, hogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Lilluli

2015. május 13.

Csodaszernek egyáltalán nem mondanám, nem olyan szuper az eredmény, de nekem azért csak-csak sokkal laposabb a hajam, ha nem használom. Az illata nekem túl művi, de ez mindegy, hajszárítás után úgysem érződik nálam.
Először az én hajam is összeragadt tőle, aztán rájöttem, hogy ez a termék igencsak a "kevesebb több" elvén működik, illetve nem szabad nagyon koncentráltan egy helyre fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

banaiszimonetta22

2015. január 12.

Megvettem és vártam a csodát... Nagyot csalódtam. Egyáltalán nem dúsítja a hajam, összeragad tőle és másnap már olyan, mintha zsíros lenne. Kipróbáltam többféle képen is, de sehogy sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

birdie

2014. november 29.

Van egy hajdúsító mániám. Minden új sampont és egyéb kencét kipróbálok, és mindig ugyanaz az eredmény: nem dúsabb a hajam. Persze legtöbbször elhasználom a megvett termékeket, mert ha nem is dúsítanak, de valami pozitív tulajdonságuk csak van. Ennek a hajhabnak nem sok van számomra. Először is az illatát minősítem. Vagy is inkább nem, mert nem lehet. Persze ez ízlés dolga, az én hibám, hogy ebből a nagyon élénk csomagolásból nem sejtettem, hogy fiatalos illata lesz :) Másodszor pedig tényleg nem jó semmire. Akármilyen mennyiségben használom, mindig hagy a hajamon valami fura, ragadós réteget. Ennyi. Nem is érdemes rá több szót pazarolni. És nem tudok két csillagot adni, mert egyáltalán nincs mire :( Túladok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

Dancy08

2014. október 2.

Imádom az illatát! Én igazából hajtőemelőnek használom és arra nagyon jó! Egyből a hajam tetejére fújom és bele maszìrozom. Szeretem ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Barack

2014. augusztus 26.

Nem jó ez a hab. Nekem nem dúsít, hanem ragaszt. Semmi tartást nem ad a hajamnak. Ennél még az alverde hajhab is jobban működik a hajamon, pedig az aztán nem erős valami. Ez viszont semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

senskin

2014. augusztus 23.

Szóval, sokáig használtam, de lecseréltem. Mégpedig azért, mert találtam sokkal, de sokkal jobbat. Indokaim: Nos, ez a hajhab nem zsírosított jobban, mint más hajhabok, de talán kevesebbet mostam a hajam. Viszont: Bizony, egy alapmennyiséget a hajra téve dúsít ugyan, de a legjobb hajdúsító hajlakkokkal ( pl.Elnett) együttvéve sem működik tökéletesen.
Ragasztja egymáshoz a hajszálakat idővel, ezért sokat kell fésülni a sörényt. Egyáltalán nem lesz tőle fényes és ragyogó a haj! Márpedig ez így nincsen jól.
Gyorsan körülnéztem és vettem egy Rausch gyógynövényes hajhabot a Müllerben és az nekem bevált. Mert sűrűbb, dúsabb és erőteljesebb a frizurám, sokkal, de sokkal szebb! Aztán a jól bevált Elnett, kissé borsosabb áron, de nekem sokáig elég, így megéri.
Szóval, nem kap ötöst a GOT2BE, mert ápolhatna jobban, ehelyett inkább a ragasztóhatás érvényesül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

nyarigabi

2014. július 9.

Hát-hát....a hajlakkját imádom, ez sem rossz, szépen dúsít, bejön a habspray állag, de úgy vettem észre zsírosít sajnos.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol