Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: wifey, az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Kategória:   Hajformázók

Precíz adagolásának köszönhetően a hajad dús hatása a hajtőnél kezdődik.

ivor

2018. január 2.

Biztosan én vagyok a béna, de ennek a szórófeje annyira precíz, hogy nem csak a hajamat, de általában az egész fürdőszobát beteríti, ha használom. Ráadásul összetapaszt, zsírosít. Nem ez lesz a csodaszer ami dús hajat csinál az én három szál sérómból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Glori8

2017. október 15.

Nekem durva tapintásúvá vált a hajam tőle és nagyon szárít. Estére lelapul ,elnehezült a hajam, másnap mikor felkeltem zsíros is lett :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

starflo

2017. május 31.

Törölköző száraz hajon használom, de figyelni kell, hogy kis mennyiséget használjunk, különben brutál ragacsossá válik a haj tőle! Kis mennyiségben azonban szépen teszi a dolgát, tart és volument ad, ráadásul az illata is fini :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

0808

2015. december 31.

Vékony szálú a hajam ezért én egyenesen a hajtövek közelébe fújom és csodák csodája megemeli könnyen formázhatóvá teszi a hajam, ha eltalálom a mennyiséget akkor nem is ragad.Szuper kis termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

VictoryFord

2015. november 3.

Imádom! Tényleg növeli a hajtömegem,mégsem lesz ragadós a hajam és könnyen is formázható,az illata pedig nagyon finom! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Akasa

2015. október 16.

Az illatát imádom, és ennyi.
"Dúsító" hatását nem érzem, ragacsos, szárította a hajam, akárcsak a lakkja. Csak úgy tudtam használni, hogy minden nap kimostam a hajamból.
Egyszer megáztam ezzel és darabokba állt össze a hajam.
Kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Az illatát imádom, és ennyi.
Egyszer megáztam ezzel és darabokba állt össze a hajam.
Kuka

foxinthebox

2015. július 28.

első hajhabom, azért vettem, mert vékonyabb szálú hajam van, és hajmosás után mindig olyan "túl tisztának" érződik, nincs tartása, a fejemre lapul.
az adagolója nagyon nagyon tetszik, közvetlenül lehet a hajtövekre fújni a habot. valóban kicsit ragacsos érzetet hagy, de nekem egy alapos szárítás és fésülés után ez teljesen eltűnik. úgy vettem észre hogy engem nem zsírosít, de nyilván ez mindenkinél változhat.
a hajam nem látványosan, de tényleg kicsit dúsabbnak látszik, és annak is érződik, van tartása, és 2-3 nap után sem lapul a fejemre.
én elégedett vagyok vele, bár kicsit borsosabb az ára, de akciósan simán megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

senskin

2015. július 28.

Nem volt rossz, de már lecseréltem. Alapjában véve, van nála jobb is. Nekem az állaga nem tetszett. Kissé ragadhat tőle a haj, kevés kell belőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

nkltt13

2015. június 9.

Ez hihetetlen cucc! Sosem volt még hajtőemelő- volumennövelő -dúsító ~szerem, nem is hittem ezekben.... aztán a napokban le volt árazva 900Ft-ra ez a hajhab ( hajhabot sem használok semmilyet) gondoltam, na kipróbálom. Hát nem bántam meg! Nem tudom, hogy más termék is tud-e ilyet, de kajak hajszárítás után csodálkozva nézegettem a tükörben a hajamat :D Sokkal dúsabbnak tűnt, volt tartása és nem lapult a fejemre. Lehet, hogy más termék is tud ilyet olcsóbban, mint írtam nincs ebben tapasztalatom, de ezt akkor is IMÁDOOM!

Már csak ráadás az a fincsi málna illat... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Már csak ráadás az a fincsi málna illat... :)

wifey

2015. május 13.

ez az egyik legkirályabb hajformázó, már egy diónyitól is több napig dús és jó tartású marad a hajam. csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Benzyl Alcohol