Schwarzkopf

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: MisticFly, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő hajspray, 230 C fokig terjedő hővédelem, védi a hajat a párától, nem ragad, 3-as erősségű tartással. Professzionális fodrásztermék

erospiros

2019. június 2.

Fodrászkellékesnél vásároltam, gondolván egy professzionális termék csak jó lehet, viszont nagyon ragacsossá teszi a hajamat, ami azért elég zavaró tényező..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Beus005

2018. július 17.

Szeretem tényleg jobban véd a hotol és a paratol de nem maximálisan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Szeretem tényleg jobban véd a hotol és a paratol de nem maximálisan

kriszreni

2017. november 28.

igaz, a hajamat szépen megvédte a hajvasaló hőjétől, de kicsit ragacsos érzetű lett tőle, úgyhogy nem volt olyan kellemes a használata :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

TaZsa

2017. március 16.

Jobban tetszene ha lenne valami jó illata. A fújókája nem oszlatja szépen el a permetet, és ok nélkül sok termék jön ki egy fújásra. Vártam volna, hogy puháva tegye a hajamat a hővédés mellett de igazán nem csinált vele semmit. A hővédő hatását nagyon remélem h teszi emiatt elfogom használni de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

vikeral

2016. október 22.

Ajandekba kaptam vasalashoz, tokeletes, az illatat szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Ajandekba kaptam vasalashoz, tokeletes, az illatat szeretem.

AkInImOd

2016. szeptember 10.

A kékes-zöldre festett hajam hullámosításához javasolt a fodrász hővédőt, az eladó pedig ezt a terméket (is) javasolta a göndörítéshez. Végül erre esett a választásom. Az eladónő kiemelte, hogy igaz, rá van írva, hogy "Flatliner", de ez már nem a régi, csak egyenesítéshez használandó termék, most már általános hővédő (állítása szerint a korábbihoz képest az összetevője is megváltozott). Más hővédőhöz nem volt még szerencsém, de eddig ez nagyon bevált: hajszárításhoz is kipróbáltam, teljesen szépen állt utána a hajam; illetve a göndörítés-hullámosítás során folyton használom: rápermetezem az aktuális hajrészletre, hagyom kicsit a hajamon, ha kell, a tincseket ki is fésülöm még egyszer, hogy jobban elvegyüljön a szálak között, ezután kezdem a göndörítést. Az erejét és tartósságát teszteltem úgy, hogy véletlen kimaradt néhány részletnél a használata: ezek a tincseim nem is göndörödtek olyan szépen, illetve hamarabb ki is rúgták magukat. Alkalmazásakor nincs párásodás, égett vagy kellemetlen szag, egyáltalán nem ragad utána a hajam. Használatával az eredmény szép, tartósan göndör, természetes tapintású, (viszonylag) puha hajtincs. Nálam tuti termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

MisticFly

2016. augusztus 6.

Az OSISnak volt egy korábbi terméke, amely amelyről sok rossz véleményt hallottam. Fodrászkellékes elmondta a választékot hővédők terén, és ez volt az egyetlen amely 3-as erősséggű tartást ad a hajnak, én úgy képzeltem hogy legalabb megszabadulok pár fixáló használatától. Nedves hajon alkalmaztam, végig fújva a haj teljes hosszán, nem vittem túlzásba. A végeredmény a korábban irtakkal ellentétben(a piros kupakos): Nem ragacsos, nem zsíros, nem kemény, egészségesen leomló hajat kaptam hajvasalás után. Még a vasalás előtt is gondolkodtam rajta, hogy ki sem kéne vasalni, ugy beállt hajszárítózás után. A hajvégeget nem látom töredezettnek már. Nagyon tuti termék!! A hajmosáshoz hozzátartozik, hogy hetente egyszer használok hajpakolást. Azért 4 csillag, mert párában még nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.