Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cora, Módosítva: 2013. november 6.

Kategória:   Hajformázók

A Schwarzkopf Professional Osis+ Texture mattító púder dús hatást ad a hajnak és hosszantartó fixálást biztosít.

doradora8998

2018. október 30.

Nekem a fodrászom ajánlotta és nem hiába használja ő is évek óta! Nem kifejezetten szárazsamponként használom, hanem hajformázásra, akár frissen mosott hajon, de a pár napja mosott hajamat is simán beállítom vele. A rövid hajamat percek alatt formázom, nem nehezíti el és még mattítja is. Korábban hosszú hajamra hajtő emelőként használtam és ott is megállta a helyét: nem tapasztotta össze a hajam, nem nehezítette el, tartósan dúsította, emelte a hajtöveket.
A por állagát az első használatoknál ki kell tapasztalni, hogy ne legyen túl sok, mert ebből a termékből a kevesebb több. ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

karaibrahimgil

2018. augusztus 29.

Lehet, hogy én használom rosszul, de nekem csak akkor ad dúsabb hatást, ha frissen mosott hajon használom. Mivel szőkítem a hajam, ezért sprődebbé is teszi, aminek annyira nem örülök. Azonban 2-3 nappal hajmosás után fésülgethetem akárhogy, marad lelapult a frizurám. A fixálásra vonatkozó ígértet pedig nem is értem...
Mennyiségre mindössze 10 gramm - a Caola kamillás hinőporban 10x ennyi van, tizedennyi áron, és jobban mattít bármelyik szárazsamponnál. Örólök, hogy egy csere nyomán kipróbáhattam, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Csucsi08

2018. február 6.

Jó cucc! Általában először szárazsamponhoz nyúlok, de a következő napon már ő jön. Bele a hajtövekbe, aztán egy kis tupír. Remekül felerősíti a tupír hatását és tartását. Nálam lassan fogy, amit nem bánok mert nem könnyű beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

NiDDA

2015. szeptember 22.

Már a második sószórómat használom ebből :) Viszont én nem tudom így kezelni, átraktam egy By Vilain Blow flakonba, ami pumpás fújós, van egy kis csöve, amit be tudok dugni hajtőhöz, és nem tudom magamra borítani a fél flakonnal. Hajmosás után befújom és dörzsölöm vele a töveket. Nem szállnak tőle, és meg is áll szépen a tupír. Szerintem elég 1x is bedrözsölni vele a hajat 2 hajmosás között, különben félórás lesz a fésülködés. Valóban ad pár plusz napot 2 mosás között, mivel mattít és szárít, de vigyázni kell vele, mert korpás lehet tőle a haj, ha túladagoljuk. Egyébként hajfánkhoz is jó a haj végére és közepére, sokkal nagyobb fánk lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Nano

2015. március 30.

Nem rég szereztem be, nekem előtte a Taft verzió volt meg, és hát vagy én voltam béna vagy ez sokkal jobb változata, de nekem ez nagyon bejött. Más termék alá már írtam, hogy milyen a hajam...Nagyon gyorsan zsírosodik és lapul is és fénylik és nem szeretem. Szóval első nap reggel megmosom (reggel mert annyival is tovább bírja mintha este mosnám!) aztán második nap már csak fél napot van kiengedve mert már érzem, hogy nem az igazi úgyhogy összefogom, a harmadik nap már összefogom egész nap mert olyan vállalhatatlan, de azért kibírom, hogy ne mossak olyan gyakran hajat... Szóval ez az én hajam, de ezzel lányok + 1 NAP!!!!!!!!!!!!!!!! Kibontott hajjal!!!!! Ez az érintetteknek hatalmas kincs lehet!!! Én úgy használom, hogy már a frissen mosott hajamra is rakok ebből, a második napon száraz sampon és ez, és a harmadik napon is, a negyediken ( merthogy már van negyedik nap) összefogom. Persze egy két kellemetlenség van vele, minthogy nagyon összetapasztja a hajtöveket és kócosabb, meg kicsit viszket, de az hogy megemeli a hajtövem és ad plusz egy napot ezeket elviselem, valamit valamiért. A műszempillával, vagy a póthajakkal is együtt kell élni a kellemetlenségeivel sajnos. Egy szó mint száz működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

zimmbo

2015. február 6.

Formázáshoz nagyon jó, de sajnos annyira viszket, szinte fáj tőle a fejbőröm, hogy nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Klara75

2013. november 7.

Ez nekem is a kedvenceim közé tartozik! Már nem is tudok elképzelni hajmosást nélküle. Eleinte kicsit zavart a hajam állaga a használat után, de mivel nagyon vékony szálú a hajam és egyedül ez tudott rajta érdemben segíteni, inkább hozzászoktam a dologhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

korok23

2013. november 6.

Pár éve használtam, a fodrászom ajánlotta amikor rövid, tépettre vágta a frizurámat, és nagyon jól szuperált, tényleg olyan mintha betupíroztam volna, a hajtövet szépen megemeli, és tart is! Látom hogy van egy drogériákban kapható verziója is, amit nagyon lehúztak( got2b), én ezt ajánlanám helyette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Hangyalka

2013. november 6.

...én csak "tupír-por"nak hívom.
Mindent tud amit ígér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

...én csak "tupír-por"nak hívom.
Mindent tud amit ígér...

cora

2013. október 30.

Nekem nagyon bevált, akkor is ezt használom, ha még egy napot ki akarok húzni hajmosás előtt, de frissen mosott hajon is működik, és tényleg extra volument ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.