Schwarzkopf

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cora, Módosítva: 2013. november 6.

Kategória:   Hajformázók

A Schwarzkopf Professional Osis+ Texture mattító púder dús hatást ad a hajnak és hosszantartó fixálást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eszterszekely

2024. február 12.

Anno egy rövid hajú ismerősömnek dicsértem agyba-főbe a frizuráját és ő mondta, hogy ezzel ad dús hatást a hajának. Elképzelhető, hogy ez hosszú haj esetében kevésbé működőképes megoldás, vagy csak én nem tudom a megfelelő módon felvinni, de valahogy nem az igazi. Mivel hússzú haj esetében ugye nem felfelé állnak a hajszálak, hanem egymásra fekszenek, ezért talán rétegenként kéne beapplikálnom, mert ha csak a választéknál oszlatom el, akkor összességében nyilván nem lesz dúsabb hatású a hajam. Dús, de vékonyszálú amúgy, ami csak frissen mosottan nem lapul a fejemre, reméltem, hogy ez a termék majd segíteni fog. A tenyerembe szoktam szórni egy kis mennyiséget és az ujjaimmal dörzsölöm be vele a hajtöveket és egy kicsit megemelem.
Egyébként elképesztően pici flakon, nagyjából sószóró méretű, ráadásul csak félig van töltve. Ugyan nagyon kevés elég belőle, de ezt akkor is kicsit erősnek érzem.
Száraz samponként nem állja meg a helyét, hajtő emelésre pedig a fentiek miatt nekem nem vált be. Lehet odaadom Anyukámnak, ő talán nagyobb hasznát veszi a rövid haján.
Lepontozni nem akarom, mert egyébként nem ragacsos, könnyen kifésülhető, érezhetően jó minőségű termék, csak nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 12.

ljohanna

2022. március 10.

Rengeteg hajam van, de lelapul könnyedén, mert vékonyszálú. A fodrászom ajánlotta.
Furcsa tapadós érzetet ad, nem szabad sokat felvinni, mert akkor nagyon összetapad a haj.
Az ára ne tévesszen meg senkit, annyira keveset kell használni belőle, hogy 1 év alatt sem fogyott el úgy, hogy heti 2x használom nagyjából a fél hajas fejbőrömön. Lelapuló hajra érdemes kipróbálni (egy jó vágást kiegészítendő).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Szeos

2021. október 20.

Sok szárazsampont próbáltam már, ez a kis cucc toronymagasan a legjobb. Senkit ne tévesszen meg a mérete, rengeteg alkalomra elég, mert nagyon kevés kell belőle. Szépen felszívja az olajos réteget a hajamról és megemeli a hajtöveket. Ár/érték arányban verhetetlen - a fújós Batiste és ahhoz hasonló kiszerelésű szárazsamponok 6-7 alkalomra elegek nekem, ezt viszont már legalább 30 alkalommal használtam, és még mindig rengeteg van benne. Szárazsamponnal nem kísérletezek tovább, ez a befutó nálam.
Annyit hozzá kell tennem, hogy ha reggel beszórom ezzel a hajam, este mindenképp megmosom, mert kissé viszket tőle a fejbőröm - ugyanezt tapasztaltam az összes többi fújós/nem fújós szárazsamponnal és hintőporral is, szóval szerintem itt a probléma az én készülékemben van, nem a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

lenochka

2020. október 2.

Hatékony kis termék kiváló áron, azonnali eredménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Hatékony kis termék kiváló áron, azonnali eredménnyel.

Soly77

2020. szeptember 24.

Brutál durva cucc... és alig kell belőle... jó rövid hajam van, de egyrészt vékony szálú és még kevés is pfff... szeret a fejemre lapulni a semmi hajam mintha lenyalt volna a boci... de ez a kis tupír por mindent hoz amit ígér... sötét hajon nem tudom hogy mutat de az enyémet mattítja és szépen formázhatóra csinálja... nagyon nagyon ajánlatos termék!
Ja amikor a hajtőre szórom van egy kis mintha mentolos érzés lenne... de csak pár pillanat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Lorna

2019. december 28.

Remélem, hogy pár hónap múlva visszajövök felpontozni, hogy tévedtem! Ez igaziból tök jó! Csak nem tudtam hogyan kell használni!
De nem tudom.
Próbáltam úgy, hogy beleöntöm a kezembe, ujjammal stratégikusan beletúrok a hajamba. Próbáltam, hogy haj elválaszt, fejbőrre szór. Próbáltam magában. Próbáltam szárazsampon kombóval. Próbáltam mosás után közvetlen. Próbáltam többnapos hajon.
Próbálgatom lassan fél éve.
Lehet a mennyiséget nem találom el?
Egyszerűen 10 másodperc után összesik a hajam mintha semmit nem raktam volna bele. Mintha nem ragasztana eléggé, vagy aminek tartania kéne nem kenne elég erős.
De az az igazság, hogy én használtam már hasonló terméket a Gotb powder'ful dúsító port, tehát nem ismeretlen terep ez, és azt a másik terméket imádtam. Mindenki más meg utálta, úgyhogy még gondoltam is ennek még jó pontjai vannak ez még annál is jobb lesz! A tökéletesnél is tökéletesebb! Hú, hát nem.
Közelébe se ér. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

De nem tudom.
Próbálgatom lassan fél éve.
Lehet a mennyiséget nem találom el?
Közelébe se ér. Kár érte.

doradora8998

2018. október 30.

Nekem a fodrászom ajánlotta és nem hiába használja ő is évek óta! Nem kifejezetten szárazsamponként használom, hanem hajformázásra, akár frissen mosott hajon, de a pár napja mosott hajamat is simán beállítom vele. A rövid hajamat percek alatt formázom, nem nehezíti el és még mattítja is. Korábban hosszú hajamra hajtő emelőként használtam és ott is megállta a helyét: nem tapasztotta össze a hajam, nem nehezítette el, tartósan dúsította, emelte a hajtöveket.
A por állagát az első használatoknál ki kell tapasztalni, hogy ne legyen túl sok, mert ebből a termékből a kevesebb több. ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

karaibrahimgil

2018. augusztus 29.

Lehet, hogy én használom rosszul, de nekem csak akkor ad dúsabb hatást, ha frissen mosott hajon használom. Mivel szőkítem a hajam, ezért sprődebbé is teszi, aminek annyira nem örülök. Azonban 2-3 nappal hajmosás után fésülgethetem akárhogy, marad lelapult a frizurám. A fixálásra vonatkozó ígértet pedig nem is értem...
Mennyiségre mindössze 10 gramm - a Caola kamillás hinőporban 10x ennyi van, tizedennyi áron, és jobban mattít bármelyik szárazsamponnál. Örólök, hogy egy csere nyomán kipróbáhattam, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Csucsi08

2018. február 6.

Jó cucc! Általában először szárazsamponhoz nyúlok, de a következő napon már ő jön. Bele a hajtövekbe, aztán egy kis tupír. Remekül felerősíti a tupír hatását és tartását. Nálam lassan fogy, amit nem bánok mert nem könnyű beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

NiDDA

2015. szeptember 22.

Már a második sószórómat használom ebből :) Viszont én nem tudom így kezelni, átraktam egy By Vilain Blow flakonba, ami pumpás fújós, van egy kis csöve, amit be tudok dugni hajtőhöz, és nem tudom magamra borítani a fél flakonnal. Hajmosás után befújom és dörzsölöm vele a töveket. Nem szállnak tőle, és meg is áll szépen a tupír. Szerintem elég 1x is bedrözsölni vele a hajat 2 hajmosás között, különben félórás lesz a fésülködés. Valóban ad pár plusz napot 2 mosás között, mivel mattít és szárít, de vigyázni kell vele, mert korpás lehet tőle a haj, ha túladagoljuk. Egyébként hajfánkhoz is jó a haj végére és közepére, sokkal nagyobb fánk lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.