Schwarzkopf

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. április 15.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

• Kondicionáló az elveszített nedvesség helyreállításához. A spray száraz hajat táplálja, megkönnyíti a fésülést és élénk fényt biztosít.
  • Micellás technológia segítségével finoman és hatékonyan tisztítja a hajat, és megakadályozza a nedvesség elvesztését.
  • A hyaluronsavnak köszönhetően optimális hidratálást biztosít a hajon belül és véd a kiszáradástól.

Schwarzkopf  Bonacure Hyaluronic kondícionáló
Ár: 1500 , Eladó: narancsdzsem
Állapot: 3/4-ig van , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás+ posta, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Beba01

2021. április 7.

Szépen ki lehet fésűlni a hajat vele..az illata jó.És plusz pont hogy nem kell a hajból kiöbliteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

dorkaa123

2021. március 14.

Az én hajam szerette, a termékcsalád többi tagjával együtt használom és eddig nem tudom rosszat mondani róla. Jó illata van, nem rossz kis termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

shiningstar

2020. november 23.

Hajlamos vagyok elkapatni magam, ha valami nagyon felb*sz és igyekszem, hogy ez most ne történjen meg, de...nem, nem igyekszem. Jobb ha kijön mintha bent marad! Ez életem egyik legnagyobb csalódása a Schwarzkopftól és a kifésülő sprayk tekintetében is. Gondoltam a hialuron alapján, hogy ártani nem árthat még a hajnak se. Ilyen banálisat még sosem tévedtem. Tovább kellett keresgélnem vagy visszamenni a dolgát átlagosan végző kifésülő sprayhez mert ez durva pénzkidobás volt.

Göndör hajam volt és bizonyos okokból nem gyakran vágatom, talán évente egyszer. Becsületemre váljon egyre ritkábban vasalom ki és hajszárítót sem használok már egy jó ideje, befektettem egy jó minőségű fésűre és száraz kifésülésre minden alkalommal használok kifésülő sprayt az alsó 2/3-on. Ennek tekintetében nem panaszkodtam és nem is vártam csodát egyetlen terméktől sem, amit kifésülés könnyítőként használtam, mert a göndör haj kétségtelenül intenzív ápolást és odafigyelést igényel ha egészségesen és még szépen is akarjuk tartani - és természetesen meg is, hiszen hajlamos a hullásra, törésre. Sok ilyen sprayt kipróbáltam már - nem mindegyik szerepel itt a véleményeim között, de igyekszem bepótolni -, de ennél rosszabbat még életemben nem tapasztaltam.

Alapos felrázás után 4 fújást kap a köldökömig érő hajam a belső fül menti oldalon, aztán 4 fújást a külsőn. Mondhatni, hogy szigorúan véve eláztatom. Ennek ellenére sem hajlandó szót fogadni a fésűnek. Fáj, húz és mikroszkopikus csomók képződnek. Na már most 3-4 órán belül elkezd zsírosodni a hajam és elviselhetetlenül gyorsan. Olyannyira, hogy amióta használom, az eddigi heti 2 hajmosás helyett, minden másnap meg kell mosnom a hajamat és ami ennek a terméknek a szagát illeti, ez nem szag, ez bűz, pöcegödör, latrina, budi. Bármi amit akarsz. Rettenetes mocsár szaga van és ezek után el fogok gondolkodni rajta, hogy a termékek színe okkal olyan-e amilyen mert így a zöld szín abszolút értelmet nyert!

Senkinek nem ajánlom akinek nehezen kezelhető göndör haja van mert nemhogy nem teljesíti a feladatát, de még az illata miatt is, el sem tudom nézni neki, hogy nem teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Tavica

2020. szeptember 21.

Könnyű vele kifésülni hajmosás után a hajat, jól hidratál. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Könnyű vele kifésülni hajmosás után a hajat, jól hidratál. Kellemes az illata.

blondiebunny

2020. január 6.

Szupi-szupi. :) Nehéz olyat találnom, ami szőkitett-póthajas fejre jó, de ez bizony az. Fújósként könnyű és gyors a használata, tökéletesen kifésülhetővé teszi a hajat, szép puha tőle, van tartása, ráadásul csodálatos illata van. Tuti, hogy újra veszek belőle, ha elfogyik.

Update: Az értékelést akkor írtam, mikor már kivasaltam a hajam. Na még egy hatalmas piros pont a terméknek: gyönyörű selymes a hajam azóta is, de ami még fontosabb: a pára VÉGRE ELŐSZÖR nem tette tönkre a hajam. Mindig bepöndörödik vasalás után a hidegben, és ronda hullámos lesz, most viszont hibátlan tűegyenes maradt. Hatalmas szívecske ennek a kondicionálónaaak <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethylsilanol Hyaluronate, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.