Schwarzkopf

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. április 17.

Kategória:   Hajformázók

Selymes fényt adó hajpermet, mely azonnali fényt és könnyed ápolást nyújt, emellett kisimít és nem nehezíti el a hajat.

Permetezze a hajra kb. 30 cm távolságból. Rövid ideig tartó permetezéssel használja.

Kiszerelés: 300 ml

Barbika

2020. február 28.

Finom illatú, és az állaga is jó, nem hajlakk hatás. Fényesebb is tőle a hajam, ezért max pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Aanyta

2019. szeptember 9.

Egyáltalán nem ragad a vastagszálú hajam tőle, nem áll egybe, nem nehezül el. Az illatát is szeretem. Nagyon kevés kell belőle, sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 29.

Nem ragad, nem nehezíti el a hajat. Csillogóvá válik tőle, szinte táncol rajta a napfény. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 29.

tonic

2018. október 8.

Több Osis termékem volt már,köztük ez is.
Hááát,hatalmas,és tényleg szép fényt ad, tudom ajánlani.

update: tényleg hatalmas, és nem nehezíti el a hajat, szép fénye lesz, tudom ajánlani nyugodt szívvel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Több Osis termékem volt már,köztük ez is.
Hááát,hatalmas,és tényleg szép fényt ad, tudom ajánlani.

Uveggalamb

2018. május 14.

Nagyon jó termék, szép fényt ad az élettelen, száraz hatású hajnak is, puhává és könnyűvé válik, ebben teljesen más ,mint egy hajlakk például, amitől gyakran keménnyé válnak a hajszálak. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Lexandra814

2018. május 7.

Vékony szálú, festett hajam van - hol szőke, hol rózsaszín. A vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom, de nem bántam meg. Nagyon szép fényt ad, utóhatást nem vettem észre, nem ragad tőle a hajam. Néha a párom is csen belőle egy kicsit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

TaZsa

2017. március 16.

A fodrászom használta és már akkor is az illata miatt szerettem bele. Lényegében leginkább emiatt veszem mindig újra... mivel amellett h tényleg ad egy kis természetes fényt a hajnak és valóban könnyen kezelhetővé válik, de az egyáltalan nem zsírosódó hajamat frissen mosva ha befújom, másnapra összeáll és bezsírosodik. Emiatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

bjnczk

2016. október 2.

Az illata nagyon megtetszett. A megformázott, kész hajra használom. A kérges, fénytelen, szálkás hajnak magasfényt és csillogást adott. Nekem megtetszett, segíti a munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Bb.Sophie

2016. március 17.

Az én vastag szálú, erős hajamon remekül működik, tényleg nagyon szép fényt és tartós illatot ad. Nagyon jó finish termék, mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

0808

2015. december 31.

A csillogás valóban működik nála de sajnos az én vékony szálú hajamra kicsit nehézkes produktumnak bizonyul. Fájó szívvel de megválunk egymástól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional