Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 21.

Kategória:   Hajápolás

Professzionális fodrásztermék a Schwarzkpof-tól.  A göndör, vagy hullámos hajúaknak nyújt segítséget. Hullám-frissítő krém, mely ragyogó göndör tincseket és természetes, selymes hajat varázsol.

1. fázis: zselé a hosszantartó hatásért
2. fázis: ápoló krém.

125 ml-es a kiszerelése.

szabinahorvath81

2017. november 1.

Mennyiseget el kell talalni h szep furtok legyenek, de amugy szuper. A ket komponens nem egyszerre fogyott el a tubusbol de ugy is jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

paranoidcat

2016. november 7.

A hajhabokkal gondban vagyok, nekem túlszárítják a hajamat, és nem tincsesítenek eléggé - így visszatértem ehhez a termékhez. Szerintem nem elég erősen tart, most, hogy hosszabb a hajam, de legalább nem szárítja agyon. Még keresgélek, mert nem az igazi.

Update: Rájöttem. Egy másik, erős tartású hajzselével keverem össze a tenyeremben, és a kettő együtt már elég ahhoz, hogy megmaradjanak a csigák egész napra. Amúgy nem kemény a hajam tőlük, hanem rugalmas, definiált, stb. Minden jó mostmár, leálltam a hajformázó kereséssel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Ria13

2011. július 21.

2 fázisú termék, a tubusa is érdekes belső szerkezetű: középről egy világosabb, krémszerűbb anyag, körülötte egy zselés jellegű anyag található. A tubus megnyomásakor a 2 anyag természetesen egyszerre "bújik elő" és keveredik össze mondjuk a tenyerünkben. Egy nagyobb ( 3-5 mogyorónyi) mennyiséget teszek a vizes hajamra és tárcsás szárítás után tartós, szép hullámaim, göndör fürtjeim keletkeznek. Nem ragad és nem szárítja a hajat. Nagyon szeretem. A Schwarzkpof amúgy is egy megbízható márka, de az OSIS+ termékekben sem kell csalódnia senkinek.
125 ml-es a kiszerelése és ára" változó" 2700 és 3300 huF között vettem már itt is, ott is.
Ajánlom és sokáig elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 21.

Ajánlom és sokáig elég!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.